کدخبر :290041 پرینت
27 دی 1402 - 11:18

ببینید| وزیر ارتباطات، خبر داد: مراجعه ۳۵ میلیون نفر به پنجره ملی خدمات هوشمند دولت

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: تاکنون بیش از 35 میلیون کاربر احراز هویت شده حداقل برای یک بار به پنجره ملی خدمات هوشمند دولت مراجعه و از خدمات آن استفاده کرده اند.

متن خبر

به گزارش سیتنا، عیسی زارع پور در حاشیه جلسه هیات دولت، اظهار کرد: در حال حاضر بیش از 35 میلیون کاربر احراز هویت شده حداقل برای یک بار به پنجره ملی خدمات هوشمند دولت مراجعه و از خدمات آن استفاده کرده اند.

وی، ادامه داد: این رقم در مقایسه با انتهای سال 1401و فروردین ماه سال 1402 سه برابر شده است و 280 درصد رشد داشته است و این نشان دهنده آن است که این موضوع به یک نقطه مرجع تبدیل شده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، تاکید کرد: ماهانه تعداد مراجعاتی که به پنجره ملی خدمات هوشمند دولت شده است، قابل توجه است و ماهانه به طور میانگین 80 میلیون مراجعه را شاهد بوده ایم.

زارع پور، خاطرنشان کرد: وزارت دادگستری، وزارت نیرو به طور 100 درصد و وزارت بهداشت، وزارت ورزش و وزارت آموزش و پرورش بیش از 70 درصد خدمات را به شکل الکترونیکی ارائه می کنند؛ همچنین وزارت ارتباطات 97 درصد خدمات خود را به طور الکترونیکی ارائه می کند.

وی، اظهار کرد: در مرکز ملی تبادل اطلاعات کشور بیش از 1200 سرویس از جمله استعلامات مدرک و... وجود دارد که امسال تاکنون 6.5 میلیارد مورد استفاده قرار گرفته است.

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.