کد مطلب: 

288521

الکترونیکی شدن ثبت درخواست طرح جوانی جمعیت در استان تهران

رئیس اداره آمار، فناوری اطلاعات و ارتباطات اداره کل راه و شهرسازی استان تهران، از الکترونیکی شدن درخواست‌های جوانی جمعیت با هدف تکریم ارباب رجوعان در استان تهران خبر داد.
الکترونیکی شدن ثبت درخواست طرح جوانی جمعیت در استان تهران

به گزارش سیتنا، مهرداد معتقد الحق گفت: در راستای تکالیف دستگاه‌های اجرایی در ارائه خدمات به صورت الکترونیک و همچنین تکریم ارباب رجوعان، کاهش و سهولت رفت و آمد متقاضیان، جلوگیری از سردرگمی و حذف کاغذ بازی، ثبت درخواست‌ها و بارگذاری مدارک متقاضیان جوانی جمعیت و فرزند آوری پس از طی مراحل ثبت نام در سامانه نهضت ملی مسکن به صورت الکترونیکی و از طریق پرتال اداره کل به آدرس Tehran. mrud. ir قابل انجام است. 

وی در ادامه افزود: سامانه طراحی شده از تمام پلتفرم‌های (ویندوز، اندروید و آی او اس) قابل دسترسی بوده و از سامانه پیامکی نیز بهره می‌برد. 

معتقد الحق در پایان با اشاره به تاکیدات مکرر مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران گفت: این خدمت پر متقاضی الکترونیک نیز همچون سایر خدمات ارائه شده روی میز خدمت الکترونیک پرتال اداره کل از طریق کد رهگیری و کد ملی متقاضیان قابل رهگیری بوده و شهروندان برای پی گیری امور خود نیاز به مراجعه حضوری نخواهند داشت.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 3
2023-12-09 15:45

افزودن دیدگاه جدید