کد مطلب: 

288520

تاکید اعضای مجلس خبرگان رهبری بر ساماندهی فضای مجازی

در جلسه کمیسیون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مجلس خبرگان رهبری، بر ساماندهی و توجه به الزامات حکمرانی فضای مجازی، توجه به تأمین محتوای فاخر همزمان با توسعه فنی زیرساخت ها، برقراری تعامل هر چه بیشتر در عرصه بین الملل و استفاده از تجارب سایر کشورها در موضوع فضای مجازی، اقناع افکار عمومی در خصوص طرح‌های مرتبط با این حوزه و حمایت زیرساختی و توسعه پیام رسان‌های بومی برای ارائه خدمت در عرصه داخلی و بین المللی تأکید شد.
مجلس خبرگان رهبری

به گزارش سیتنا به نقل از دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری، جلسه کمیسیون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مجلس خبرگان رهبری در قم برگزار شد.

در این جلسه موضوع «فضای مجازی و مسائل پیرامون آن» با حضور دکتر آقامیری؛ دبیر شورای عالی فضای مجازی مورد بررسی و گفتگو قرار گرفت.

خاطر نشان می شود کمیسیون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مجلس خبرگان رهبری در دوره پنجم این مجلس، با توجه به اهمیت موضوع فضای مجازی چندین جلسه را به این مسأله اختصاص داده و با طرح دیدگاهها و انتقال دغدغه های اعضای مجلس خبرگان، مطالبات خود را از مسؤولین این حوزه مطرح نموده است.

در جلسه کمیسیون، اعضاء بار دیگر بر ساماندهی و توجه به الزامات حکمرانی فضای مجازی، توجه به تأمین محتوای فاخر همزمان با توسعه فنی زیرساخت ها، برقراری تعامل هر چه بیشتر در عرصه بین الملل و استفاده از تجارب سایر کشورها در موضوع فضای مجازی، اقناع افکار عمومی در خصوص طرحهای مرتبط با این حوزه و حمایت زیرساختی و توسعه پیام رسانهای بومی برای ارائه خدمت در عرصه داخلی و بین المللی تأکید کردند.

در ادامه نیز دبیر شورای عالی فضای مجازی با قدردانی از اهتمام نمایندگان مجلس خبرگان نسبت به موضوع فضای مجازی، ضمن تشریح برنامه ها و اقدامات این شورا و مرکز ملی فضای مجازی به سؤالات اعضای کمیسیون پاسخ داد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 3
2023-12-09 15:33

افزودن دیدگاه جدید