کد مطلب: 

288206

وزیر ارتباطات، خبر داد: ایجاد زیرساخت‌های پردازشی لازم برای کارهای گرافیکی سنگین

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تلاش می‌کنیم در آینده زیرساخت‌های پردازشی لازم را برای کارهای گرافیکی سنگین در راستای تولید محتوا در فضای مجازی فراهم کنیم.
وزیر ارتباطات، خبر داد: ایجاد زیرساخت‌های پردازشی لازم برای کارهای گرافیکی سنگین

به گزارش سیتنا، عیسی زارع‌پور با حضور در مجموعه دوکوهه و با همراهی سردار حسن حسن‌زاده، فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ از سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج پایتخت بازدید کرد.

وزیر ارتباطات در پایان بازدید از این رویداد در جمع خبرنگاران گفت: مایه خوشحالی است که ظرفیت‌های خوبی برای آموزش دانش‌آموزان در محلات مختلف تهران در بسیج ایجاد شده است که بتوانند در تولید محتوای فاخر نقش داشته باشند و به جای اینکه صرفا مصرف کننده محتواهای تولید شده در فضای مجازی باشند به تولیدکننده در این فضا تبدیل شوند.

زارع پور با بیان اینکه در این رویداد، کارهای خوبی به نمایش درآمد که نویدبخش ایجاد یک موج و حرکت در تولید محتوای فاخر و متناسب با ارزش‌های ایرانی- اسلامی و مرتبط با فرهنگ خودمان در فضای مجازی بود، تصریح کرد: وظیفه اصلی ما در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات فراهم کردن زیرساخت‌های ارتباطی پرسرعت و با کیفیت است که این عزیزان بتوانند تولیدات خود را در معرض انتشار قرار دهند.

وزبر ارتباطات تاکید کرد: تلاش می‌کنیم در آینده زیرساخت‌های پردازشی لازم را برای کارهای گرافیکی سنگینی که نیاز اصلی این قشر محسوب می‌شود را در کشور فراهم کنیم تا فعالان این حوزه با استفاده از ظرفیت‌هایی که این زیرساخت‌ها ایجاد می‌کنند و با استفاده از هوش مصنوعی کارهای بزرگی‌تری را انجام دهند.

سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج پایتخت در سه رشته پویانمایی، نرم‌افزارهای تلفن همراه و بازی‌های ویژه تلفن همراه برگزار شد.

پیش از آن،۱۶ رویداد منطقه‌ای دیگر برگزار شده بود که نفرات برتر آن در قالب ۷۴ تیم به سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج پایتخت راه یافتند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2023-12-02 09:31

افزودن دیدگاه جدید