کد مطلب: 

287969

اصلاح جریمه‌های مالیاتی اصناف حوزه فناوری

رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران از اصلاح جریمه‌های میلیاردی مالیاتی صنف فناوران رایانه به دنبال نشست با سازمان امور مالیاتی خبر داد.
اصلاح جریمه‌های مالیاتی اصناف حوزه فناوری

به گزارش سیتنا، محمدرضا فرجی تهرانی از اصلاح جریمه‌های میلیاردی مالیاتی صنف فناوران رایانه خبر داد و گفت مدتی است اعضا صنف فناوران رایانه تهران با جریمه‌های میلیاردی از سوی سازمان امور مالیاتی مواجه هستند.

رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران  با تایید این موضوع گفت: برخی واحدهای صنفی فناوران رایانه با مشکلات مالیاتی رو‌به‌رو شده‌اند. اما در نشست اخیر ما با سازمان امور مالیاتی توانستیم جریمه‌های میلیاردی برخی اعضا را اصلاح و از تعطیلی کسب و کارها جلوگیری کنیم.

به گفته او، مدیران مالیاتی در نشستی با شکیبایی تمام مشکلات صنف فناوران رایانه را شنیدند و به بررسی پرونده‌ها پرداختند. در این نشست بخش اعظمی از مشکلات مؤدیان برطرف شد.

او با اشاره به برنامه آتی اتحادیه فناوران رایانه تهران افزود: مدیران سازمان امور مالیاتی با شنیدن برخی مشکلات اعضای این صنف بخشی از جریمه‌های میلیاردی اعضا را اصلاح کردند.

فرجی تهرانی اظهار کرد: یکی از برنامه‌های آتی اتحادیه فناوران رایانه تهران این است که ماهانه میز خدمات مالیاتی را برای اعضا در یک زمان مشخص اجرا و برگزار کند تا به این شکلی برخی چالش و سوءتفاهم‌های مالیاتی برطرف شود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2023-11-27 08:57

افزودن دیدگاه جدید