کد مطلب: 

287717

آپدیت جدید اینستاگرام؛ نمایش یک هفته‌ای استوری

در روزهای اخیر اخباری در شبکه‌های مجازی بین کاربران دست به دست می‌شود که اینستاگرام در بروزرسانی جدید خود قرار است ویژگی جدیدی را بیافزاید که MY WEEK نام دارد. این قابلیت به کاربر این امکان را می‌دهد تا استوری خود را به جای ۲۴ ساعت، یک هفته به نمایش بگذارد.
اینستاگرام

به گزارش سرویس بین الملل سیتنا، در روزهای اخیر اطلاعاتی از بروزرسانی جدید اینستاگرام لو رفته که باعث شگفتی کاربران این شبکه اجتماعی شده و آن‌هایی که این اخبار به گوششان رسیده بی‌صبرانه در انتظار فعال شدن این ویژگی جدید در اینستاگرام هستند.

گفته می‌شود اینستاگرام در بروزرسانی جدید خود قرار است ویژگی جدیدی را بیافزاید که MY WEEK نام دارد. این قابلیت به کاربر این امکان را می‌دهد تا استوری خود را به جای ۲۴ ساعت، یک هفته به نمایش بگذارد.

اینستاگرام درجهت ایجاد یک تجربه بهتر برای کاربران، در نظر دارد تعدادی قابلیت جدید را در بروزرسانی های آینده نرم‌افزار بگنجاند.

نکته مهم اینکه بسیاری از ویژگی‌های جدید این شبکه اجتماعی، بر پایه هوش مصنوعی کار می‌کنند. طبق برخی گزارش‌ها این برنامه همچنین قصد دارد به‌طور مستقیم و ازطریق صفحه قفل سری گلکسی S۲۴ به دوربین این محصولات دسترسی یابد.

اینستاگرام در حال حاضر طبق روال معمول که هر قابلیت جدیدی را پیش از ارائه عمومی، مدتی در حالت آزمایشی بررسی می‌کند، قابلیت MY WEEK را نیز برای کاربران محدودی فعال کرده تا پس از آزمون و خطا و تهیه نسخه پایانی در دسترس عموم قرار دهد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 3
2023-11-21 08:41

افزودن دیدگاه جدید