کد مطلب: 

287211

سفر وزیر ارتباطات به استان مرکزی به منظور افتتاح پروژه‌های ارتباطی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به‌ منظور بررسی و افتتاح پروژه‌های ارتباطی به‌ویژه پروژه فیبرنوری منازل و کسب‌وکارها به همراهی تعدادی از مدیران ارشد این وزارتخانه وارد استان مرکزی شد.
سفر وزیر ارتباطات به استان مرکزی برای افتتاح پروژه‌های ارتباطی

به گزارش سیتنا، عیسی زارع پور به‌ منظور بررسی و افتتاح پروژه‌های ارتباطی به‌ویژه پروژه فیبرنوری منازل و کسب‌وکارها به همراهی تعدادی از مدیران ارشد این وزارتخانه وارد استان مرکزی شد.

زارع پور ابتدا با حضور در شهر ساوه و ادای احترام به مقام شامخ شهدا در گلزار شهدای این شهر به کانون پرورش فکری ساوه می‌رود تا به‌طور رسمی پروژه فیبرنوری منازل و کسب‌وکارهای شهر ساوه را افتتاح کند.

پروژه فیبرنوری منازل و کسب‌وکارهای شهر ساوه توسط شرکت شاتل به عنوان مجری طرح این شهر در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سرانجام رسید. این پروژه با 43 کیلومتر حفاری و بیش از 100 کیلومتر فیبرکشی برای نزدیک بیش از 70 هزار خانوار ساکن شهر ساوه پوشش ایجاد کرده است.

بر این اساس تمام منازل و کسب و کارهای شهر ساوه از امروز (18 آبان ماه) تحت پوشش شبکه فیبرنوری قرار گرفته اند و مردم این شهر می توانند از اینترنت با سرعت های تا چند صد مگابیت بر ثانیه بهره‌مند شوند.

وزیر ارتباطات در ادامه برنامه سفر خود به استان مرکزی، راهی شهر تفرش خواهد شد در این شهر ضمن بررسی وضعیت شبکه ارتباطی و همچنین پروژه فیبرنوری منازل و کسب‌وکارها در جلسه شورای اداری این شهر شرکت خواهد کرد.

شرکت در جلسه شورای اداری اراک با برگزاری عقد تفاهم‌نامه پروژه فیبرنوری منازل و کسب‌وکارهای این شهر برنامه بعدی وی در سفر به استان مرکزی است.

بر اساس تفاهم‌نامه منعقد شده در شهر اراک 165 هزار خانوار تحت پوشش قرار می‌گیرند.

زارع پور بعد از آن راهی شهرستان شازند می شود و به همراه مدیران همراه وضعیت ارتباطی این شهرستان را مورد بررسی قرار می دهد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2023-11-09 09:16

افزودن دیدگاه جدید