کد مطلب: 

287135

اعلام آمادگی مخابرات برای رفع مشکلات موجود در پروژه فیبرنوری

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: پروژه فیبرنوری از جمله اقدامات مهم زیربنایی در شبکه مخابراتی کشور محسوب می‌شود و شرکت مخابرات ایران آماده‌ است تا کمبودهای هر منطقه‌ را در حوزه فیبرنوری جبران کرده و اقدامات لازم برای توسعه FTTH در کشور را انجام دهد.
 مجید سلطانی

به گزارش سیتنا، مهندس مجید سلطانی با بیان اینکه مخابرات ایران به عنوان بزرگ‌ ترین شرکت مخابراتی کشور، در مقایسه با سایر شرکت‌ها موظف است در تمامی نقاط و روستاهای کشور سرویس‌های ارتباطی ارائه دهد، اما از سایر اپراتورها چنین انتظاری نبوده، گفت: این شرکت از نظر سرمایه گذاری توسعه ای هیچگاه کوتاهی نکرده و سال به سال میزان سرمایه گذاری آن برای توسعه شبکه ثابت و سیار افزایش یافته است اما یک شرکت به تنهایی قادر به ایجاد رونق اقتصادی نیست و طبق فرمایشات رهبری یکی از این الزامات تحقق آن، همیاری دستگاه ها با یکدیگر در راستای رونق تولید و رشد اقتصادی است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به صدور پروانه UNSP برای این شرکت بیان کرد: رویکرد ما برای توسعه در مخابرات براساس سیاست‌های سازمان تنظیم و الحاقیه پروانه UNSP است.

سلطانی با اعلام آمادگی مخابرات برای رفع مشکلات موجود در پروژه فیبرنوری، افزود: شرکت مخابرات ایران آماده‌ است تا کمبودهای هر منطقه‌ را در حوزه فیبرنوری جبران کرده و اقدامات لازم برای توسعه FTTH در کشور را انجام دهد.

وی، گفت: پروژه فیبرنوری از جمله اقدامات مهم زیربنایی در شبکه مخابراتی کشور محسوب می‌شود که در توسعه و پیشرفت کشور می‌تواند نقش آفرین باشد و صنعت ارتباطات کشور دچار بی‌ثباتی است و نیاز به بازنگری دارد و در صورت حل نشدن این موضوع، سرمایه‌گذاری در این عرصه برای هیچ کسی توجیه اقتصادی نخواهد داشت.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2023-11-07 10:00

افزودن دیدگاه جدید