کد مطلب: 

287119

چهار میلیون پوشش فیبرنوری؛ تعهد شرکت مخابرات در سال جاری

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، تاکید کرد: شرکت مخابرات از هفت میلیون پوشش تعهدی فیبرنوری در پروانه، باید حداقل چهار میلیون پوشش جدید در سال جاری ایجاد نماید.
چهار میلیون پوشش فیبرنوری؛ تعهد شرکت مخابرات در سال جاری

به گزارش سیتنا به نقل از روابط‌عمومی سازمان تنظیم مقررات، امیر لاجوردی معاون وزیر ارتباطات در جریان بازدید از مرکز مخابرات نهری، عنوان کرد: در حال طراحی یک برنامه گام‌ به گام برای کمک به حل مشکلات شرکت مخابرات و توسعه شبکه ارتباطی این شرکت هستیم.

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی توسعه پوشش فیبرنوری در کشور را یکی دیگر از اقدامات مهم دانست و افزود: شرکت مخابرات از هفت میلیون پوشش تعهدی در پروانه، باید حداقل چهار میلیون پوشش جدید در سال جاری ایجاد نماید.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران نیز در این بازدید با اشاره به صدور پروانه UNSP برای این شرکت بیان کرد: رویکرد ما برای توسعه در مخابرات بر اساس سیاست‌های سازمان تنظیم و الحاقیه پروانه UNSP است.

مجید سلطانی با اعلام آمادگی مخابرات برای رفع مشکلات موجود در پروژه فیبرنوری، افزود: شرکت مخابرات ایران آماده‌ است تا کمبودهای هر منطقه‌ را در حوزه فیبرنوری جبران کرده و اقدامات لازم برای توسعه FTTH در کشور را انجام دهد.

در ادامه رئیس رگولاتوری و معاونانش از سالن مانیتورینگ مرکز مخابرات شهید نهری و مرکز نورونتا مخابرات بازدید کردند‌.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2023-11-06 23:14

افزودن دیدگاه جدید