کد مطلب: 

287018

دریافت آیفون ۱۵ پرو در تعطیلات کریسمس

اپراتور همراه ورایزن اعلام کرد که برای تعطیلات کریسمس کاربران مدل‌های قدیمی سیستم عامل iOS می‌توانند با تحویل گوشی‌های خود تا هزار دلار برای دریافت گوشی آیفون ۱۵ پرو تخفیف بگیرند.
دریافت آیفون ۱۵ پرو در تعطیلات کریسمس

به گزارش سرویس بین‌الملل سیتنا، اپراتور همراه ورایزن برای تعطیلات عید میلادی طرحی ارائه داده که از طریق آن، کاربران مدل‌های قدیمی آیفون می‌توانند با تعویض گوشی خود با سری جدید آیفون، هزار دلار تخفیف بگیرند.

مشتریان جدید و کنونی این اپراتور که خط جدیدی را با طرح Unlimited Ultimate فعال کنند، با ارائه گوشی آیفون قدیمی خود بدون هیچ شرط اضافه‌ای تا هزار دلار برای خرید آیفون ۱۵ پرو تخفیف دریافت خواهند کرد و مدل پایه گوشی مذکور برای آن‌ها رایگان خواهد بود.

ورایزن در دوره‌های پیش از این نیز چنین طرحی را برای مشترکان خود در نظر گرفته بود اما در آن زمان تحویل گوشی‌های جدیدتر مثل آیفون ۱۴ هزار دلار کامل اعتبار را به آن‌ها می‌داد و به گوشی‌های قدیمی‌تر مثل آیفون هشت تنها ۴۱۵ دلار اعتبار تعلق می‌گرفت.

در طرح جدید ورایزن، کاربر با خرید مدل ۱۲۸ گیگابایتی آیفون ۱۵ پرو و ارائه دستگاه قدیمی خود، مدل پایه پرچم‌دار جدید اپل را به‌طور رایگان دریافت خواهد کرد. در غیر این‌صورت هزار دلار از قیمت کل دستگاه مورد نظر کم خواهد شد. بنابراین قیمت گوشی آیفون ۱۵ پرو ۲۵۶ گیگابایتی فقط ۱۰۰ دلار، مدل ۵۱۲ گیگابایتی این محصول ۳۰۰ دلار و مدل یک ترابایتی فقط ۵۰۰ دلار خواهد بود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2023-11-04 15:30

افزودن دیدگاه جدید