کد مطلب: 

285657

حمایت سازمان فناوری اطلاعات از بخش خصوصی فعال در تنظیم‌گری حوزه فاوا

رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: سازمان فناوری اطلاعات ایران، امروزه با تنظیم‌گری در حوزه فناوری اطلاعات از بخش خصوصی فعال در این حوزه حمایت می‌کند و قادر بوده با اثرگذاری بر روی شاخص‌های توسعه فناوری اطلاعات در استان‌های سراسر کشور، نقش بسزایی را در کاهش شکاف دیجیتالی ایفا کند.
 محمد خوانساری

به گزارش سیتنا، دکتر محمد خوانساری، به مناسبت هفتم مهرماه، سالگرد تاسیس سازمان فناوری اطلاعات ایران، پیامی را با این مضمون منتشر کرد:

سیزدهمین سالگرد تاسیس سازمان فناوری اطلاعات ایران در حالی فرا رسیده است که به واسطه دولت الکترونیکی، میلیاردها آمد و رفت مردم به دستگاه‌های دولتی تبدیل به تراکنش‌هایی شده‌اند که در مرکز ملی تبادل اطلاعات مبادله می‌شوند.

امروزه، پنجره ملی خدمات دولت هوشمند با ارائه صدها خدمت، مردم را بی‌نیاز از تبادلات کاغذی کرده است و سکوهای داخلی، هر روز نقش پر رنگ‌تری را در اقتصاد دیجیتال کشور به خود اختصاص می‌دهند.

سازمان فناوری اطلاعات ایران، امروزه با تنظیم‌گری در حوزه فناوری اطلاعات از بخش خصوصی فعال در این حوزه حمایت می‌کند و قادر بوده با اثرگذاری بر روی شاخص‌های توسعه فناوری اطلاعات در استان‌های سراسر کشور، نقش بسزایی را در کاهش شکاف دیجیتالی ایفا کند.

امیدوارم زنجیره ارائه خدمات در طول این سیزده سال توسط سازمان فناوری اطلاعات ایران، بروز تحولات و پیشبرد کاربری فناوری اطلاعات به صورت هر چه گسترده‌تر در زندگی روزمره مردم را به همراه داشته باشد.

سالروز تاسیس سازمان فناوری اطلاعات ایران را به کارکنان و کلیه ذینفعان این سازمان در بدنه دولت و بخش خصوصی تبریک می‌گویم و از خداوند متعال یاری می‌خواهم ما را در به انجام رساندن رسالت خطیری که در راستای توسعه و اعتلای فناوری اطلاعات در کشور به عهده گرفته‌ایم، یاری رساند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2023-09-30 10:07

افزودن دیدگاه جدید