کد مطلب: 

285158

وزارت ارتباطات: قطع و محدودیت اینترنت تکذیب می‌شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: خبر کذبِ «قطع اینترنت»، «روایتی مجعول» از مصاحبه چهارشنبه بنده در خصوص اقدامات وزارتخانه برای افزایش ظرفیت شبکه است. برخی عادت کرده اند که برای دیده شدن، با تولید اخبار جعلی و روایت‌های مخدوش با ذهن و روان مردم بازی کنند و تصویری مشوش از مدیریت اجرایی کشور ارائه کنند.
وزارت ارتباطات: قطع و محدودیت اینترنت تکذیب می‌شود

به گزارش سیتنا، به دنبال انتشار اخباری به نقل از وزیر ارتباطات مبنی بر قطع اینترنت در برخی استان‌ها در ساعاتی خاص، محمد احسان خرامید، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات در شبکه های اجتماعی توضیح داد: «قطع و محدودیت اینترنت تکذیب می شود. امروز برخی خبرها به نقل از وزیر ارتباطات مدعی شدند، قطع نت در برخی استان ها و در ساعات های خاصی اتفاق می افتد، این خبر تکذیب می‌شود و این یک سوءبرداشت از مصاحبه هفته قبل وزیر در خصوص تشریح عملیات افزایش ظرفیت شبکه کشور است».

عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هم در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرد: «برخی عادت کرده اند که برای دیده شدن، با تولید اخبار جعلی و روایتهای مخدوش با ذهن و روان مردم بازی کنند و تصویری مشوش از مدیریت اجرایی کشور ارائه کنند. این خبر کذبِ «قطع اینترنت» هم «روایتی مجعول» از مصاحبه چهارشنبه بنده در خصوص اقدامات وزارتخانه برای افزایش ظرفیت شبکه است».

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2023-09-15 16:56

افزودن دیدگاه جدید