کد مطلب: 

288204

وجود خلا محتوایی در فعالیت‌های دیجیتالی و فضای مجازی

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه در فعالیت‌های دیجیتالی و فضای مجازی خلأ محتوایی داریم، تأکید کرد که نیروهای انقلابی باید با هدف حفظ انقلاب اسلامی جهاد در فضای مجازی را دنبال کنند.
عبدالحسین خسروپناه

به گزارش سیتنا، حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالحسین خسروپناه در سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج پایتخت با بررسی این رویداد از زوایای مختلف اظهار کرد: در فعالیت‌های دیجیتالی و فضای مجازی خلأ محتوایی داریم و دشمن مدام در حال تولید انواع محتوای انیمیشن، پویانمایی، فیلم و سریال است و فضای مجازی را پوشش حداکثری قرار داده اما این رویدادها کمک می‌کند تا با مبانی انقلاب اسلامی و بنیان‌های اسلام محتوایی را تولید کنیم که اثربخش باشد و انسان معاصر را که گرفتار بحران‌های متعدد روانشناختی و اجتماعی است، نجات دهد.

وی با اشاره به حضور نوجوانان در این رویداد تاکید کرد: نوجوانان با رویدادهای اینچنینی رشد پیدا می‌کنند و به انسان‌های فرهیخته‌ای تبدیل می‌شوند که نظام اسلامی به آنها نیازمند است.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در ادامه برگزاری رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج پایتخت را مصداق بارز جهاد تبیین با ابزار مدرن دانست و گفت: مقام معظم رهبری بارها فرمودند که اکنون دوران جهاد تبیین است، جهاد تبیین با ابزار رسانه‌ای است که می‌تواند مخاطب را جذب کند و برگزاری این رویداد جای تقدیر دارد چراکه توانسته جوانان و نوجوانان را از محلات مختلف جمع کند و چهره انقلابی و ایمانی پایتخت را نشان دهد.

خسروپناه بر ادامه برگزاری رویدادهای اینچنینی تأکید کرد و افزود: در آغاز گام دوم انقلاب اسلامی با موضوعاتی نظیر هوش مصنوعی و هوش مصنوعی کوانتوامی مواجه هستیم که باید مورد توجه باشد به همین دلیل برگزاری رویدادهای تولید محتوای دیجیتال در عصر جدید ضروری است و باید این رویدادها را به صورت مردمی استمرار داد. ان‌شاءلله با استمرار این رویدادها الگوی حکمرانی دیجیتال استخراج می‌شود و در اختیار همه نهادها قرار خواهد گرفت.

وی در پایان جهاد در فضای مجازی را ضروری قلمداد کرد و گفت: نیروهای انقلابی باید با هدف حفظ انقلاب اسلامی جهاد در فضای مجازی را دنبال کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2023-12-02 09:03

افزودن دیدگاه جدید