کد مطلب: 

278570
تکمیل انتخاب خودرو برای ۶۴۳ هزار متقاضی در سامانه یکپارچه
مدیر سامانه یکپارچه تخصیص خودروهای داخلی از انتخاب خودروی ۶۴۳ هزار نفر از متقاضیان در سامانه یکپارچه تا ساعت ۱۱ امروز (۲۸ اسفند ماه) خبر داد.
خودرو

به گزارش سیتنا، مهدی تقدسی با بیان اینکه همزمان هزار نفر می‌توانند وارد سامانه یکپارچه شوند گفت: یکی از دلایل اختلال و ترافیک بالای این سامانه ورود افراد غیر مجاز به این سامانه است.

وی با اشاره به اینکه به دلیل اطلاع رسانی ناقص از سوی وزارت صمت و بانکها، مردم سردرگم شده اند گفت: همه متقاضیان خودرو که در چند ماه اخیر به نام سایتها، شرکت ایران خودرو و حتی بورس حساب وکالتی داشتند وارد این سامانه شده و موجب اختلال و ترافیک سنگین در سامانه می‌شوند.

تقدسی گفت: کمتر از یک میلیون نفر باید برای ثبت نام نهایی وارد سامانه یکپارچه خودرو شوند، اما در نخستین روز ثبت نام (۲۶ اسفند) دربازه زمانی ۲۴ ساعته حدود دو میلیون نفر درخواست ورود به سامانه داشتند ضمن اینکه همین دو میلیون نفر مدام وارد می‌شدند و در مجموع حدود ۵۰۰ میلیون تقاضا برای ورود به سامانه دریافت کردیم.

وی افزود: در این دوره متقاضیانی که ۱۰۰ میلیون تومان حساب وکالتی به نام سازمان حمایت دارند می‌توانند شرکت کنند و به بقیه اجازه ورود به سامانه داده نخواهد شد، زیرا با سنگین شدن سامانه در اثر ورود افراد غیر مجاز، متقاضیان مشمول، نمی‌توانند وارد سامانه شوند.

تقدسی گفت: کمتر از ۳۰۰ هزار متقاضی واجد شرایط که حساب وکالتی به نام سازمان حمایت ایجاد کرده اند هنوز خودروی خود را انتخاب نکرده اند که تا پایان مهلت مقرر، این عده هم خودروی خود را انتخاب خواهند کرد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 4 (1 vote)
سیتنا 5
2023-03-19 14:40

افزودن دیدگاه جدید