کد مطلب: 

277202
زارع‌پور: استفاده مردم از پیام‌رسان‌های داخلی روز به روز بیشتر می‌شود
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: استفاده از پیام‌رسان‌های داخلی روز به روز بیشتر می‌شود و وزارت ارتباطات با تامین زیرساخت‌ها و پهنای باند خدمات مناسبی به این پیام‌رسان‌ها ارائه می‌کند.
عیسی زارع پور

به گزارش سیتنا، عیسی زارع پور در ادامه برنامه دیدار با نمایندگان مردم و رسیدگی به مشکلات ارتباطی مردم، دوشنبه 17 بهمن ماه با صمداله محمدی نماینده مردم بافت، رابر و ارزوئیه و صدیف بدری، نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین دیدار کرد.

وزیر ارتباطات در این دیدارها به وضعیت ارتباطات و پوشش اینترنت پرسرعت در مناطق حوزه انتخابیه نمایندگان اشاره و تاکید کرد: روستاهای باقی مانده بالای بیست خانوار در این مناطق تا پایان شهریور ماه سال آینده تحت پوشش اینترنت پرسرعت قرار می گیرند.

وی در پاسخ به نمایندگان درباره نحوه حمایت از کسب و کارهای اینترنتی نیز افزود: براساس مصوبه حمایت از کسب وکارها، معافیت از مالیات تا دو سال، پرداخت وام و تبلیغات، برخی از حمایت هایی است که آغاز شده و در حال انجام است.

زارع پور اشاره ای نیز به فعالیت پیام رسان های داخلی کرد و گفت: استفاده از پیام رسان های داخلی روز به روز بیشتر می شود و وزارت ارتباطات با تامین زیرساخت ها و پهنای باند خدمات مناسبی به این پیام رسان ها ارائه می کند.

بر اساس این گزارش، نمایندگان حاضر در این دیدارها نیز به مشکلات و مسائل مربوط به ارتباطات روستایی و همچنین ارتباطات ثابت در شهرها و توسعه فیبرنوری اشاره کردند.

وزیر ارتباطات نیز برای بررسی بهتر وضعیت ارتباطات در روستاها، با یکی از اهالی روستای پتکان ارزوئیه تماس گرفت و وضعیت ارتباطات در این روستا را جویا شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2023-02-07 14:51

افزودن دیدگاه جدید