کد مطلب: 

275996

واتس‌اپ: با یک سرور پروکسی از داخل خود اپ وصل شوید

سخنگوی واتس‌اپ با اشاره به اینکه کار روی امکان ارتباط با پروکسی روی این پیام رسان، ماه‌ها زمان برده است، گفت: «وقتی وصل شدن به واتس‌اپ، چه به طور مستقیم و چه به واسطه وی‌پی‌ان ممکن است، این قابلیت جدید به کاربران گزینه‌ای می‌دهد که از داخل خود اپ و به واسطه یک سرور پروکسی وصل شوند.»
واتس‌اپ: با یک سرور پروکسی از داخل خود اپ وصل شوید

به گزارش سیتنا، پیام رسان واتس‌اپ اعلام کرده است که امکان ارتباط از طریق پروکسی را فراهم کرده است و به این ترتیب کاربران در کشورهایی همچون ایران، که با فیلتر این پیام رسان مواجه هستند، می‌توانند با دور زدن فیلتر از واتس‌اپ استفاده کنند.

یک سخنگوی واتس‌اپ درباره امکان جدید ارتباط از طریق پروکسی به بی‌بی‌سی، گفت: «وقتی وصل شدن به واتس‌اپ، چه به طور مستقیم و چه به واسطه وی‌پی‌ان ممکن است، این قابلیت جدید به کاربران گزینه‌ای می‌دهد که از داخل خود اپ و به واسطه یک سرور پروکسی وصل شوند.»

واتس‌اپ می‌گوید با رمزنگاری دوطرفه، هیچکس، حتی خود واتس‌اپ، به محتوای پیام‌ها دسترسی ندارد، این ویژگی در بعضی از پیامرسان‌های محبوب دیگر وجود ندارد.

سخنگوی واتس‌اپ گفت که این رمزنگاری دوطرفه پیام‌ها قابل رصد نیست و هنگام استفاده از پروکسی هم این ویژگی برقرار است و هیچکس به غیر از فرستنده و گیرنده پیام نمی‌تواند محتوای آن را ببیند، چه سرورهای پروکسی و چه حتی خود واتس‌اپ و متا.

به گفته واتس‌اپ هرچند برخی کاربران ایرانی از طریق وی‌پی‌ان از آن استفاده می‌کنند، عموما در استفاده از آن مشکل دارند.

سخنگوی واتس‌اپ با اشاره به اینکه کار روی امکان ارتباط با پروکسی ماه‌ها زمان برده است، گفت: «بهترین کاری که می‌توانستیم بکنیم ایجاد این قابلیت بود تا مردم بتوانند از طریق پروکسی به طور امنی به واتس‌اپ وصل شوند. امیدواریم که افراد آشنا با فناوری و نهادهای مرتبط پروکسی‌ها را در اختیارشان بگذارند.»

واتس‌اپ: با یک سرور پروکسی از داخل خود اپ وصل شوید

نحوه ورود به امکان پروکسی واتس‌اپ:

۱. وارد تنظیمات (Setting) برنامه واتس اپ شوید.

۲. به بخش فضای ذخیره سازی و داده (Storage and Data) بروید.

۳. به بخش تنظیمات پروکسی (Proxy Settings) رفته و اطلاعات پروکسی خود را وارد و ذخیره (Set Proxy) کنید.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 3.3 (179 رای)
سیتنا 1
2023-01-05 23:00

دیدگاه‌ها

تصویر امیر
از کانال‌های تلگرامی پروکسی واتس اپ رو تهیه کنید که روزانه تعداد زیادی هم برای تلگرام هم برای واتس اپ میذارن
ارسال شده توسط امیر در 23 دى 01 - 13:54
تصویر محمد
دوست عزیزی که این پست رو گذاشتی . یا کاملش کن و ادرس پروکسی که باید وارد کنیم هم بزار یا پستتو پاک کن
ارسال شده توسط محمد در 21 دى 01 - 08:57
تصویر فرشاد
درود بر شما اون مشخصات پروکسی که باید وارد کنیم چی هست
ارسال شده توسط فرشاد در 18 دى 01 - 12:50
تصویر Behnamghasemi
خیلی خوب
ارسال شده توسط Behnamghasemi در 17 دى 01 - 10:28
تصویر زهرا
سلام،خب اون پروکسیه مشخص رو مااز کجا باید بیاریم اینجا ذخیره کنیم؟؟ تااینجاشو که همه وقتی اپدیت میکنن متوجه میشن ،اما مرحله اخر از مااادرس پروکسی میخواد که نداریم،اونو باید چی بذاریم و از کجا بیاریم؟؟
ارسال شده توسط زهرا در 17 دى 01 - 05:38
تصویر سعید
تا حالا خواب بود؟ خوب از سیگنال استفاده کنید و امنیت و پروکسی و حتی قفل عکس برداری هم دارد. تازه قرار سیگنال امکان پر تو پر اضافه کند که همان کار سیگنال آفلاین... قابلیتی که دوتا پیامرسان سیگنال میتون بدون اینترنت مجانی از طریق هات اسپات دو یا چند نفر تا فاصله ۵۰ متری بهم وصل کند... مثلا تو مجتمع های مسکونی افراد بدون اینترنت بهم وصل میشوند...
ارسال شده توسط سعید در 16 دى 01 - 05:43

افزودن دیدگاه جدید