کد مطلب: 

275626
خطای تقویم گوگل دردسرساز شد
به نظر می رسد خطایی در تقویم گوگل باعث شده که به طور خودکار برخی رویدادها براساس پیام‌های جی میل کاربران در این اپلیکیشن تنظیم شود و این خطا بسیاری از کاربران را تحت تاثیر قرار داده است.
تقویم گوگل

به گزارش سیتنا، کاربران انبوهی از تصاویر مربوط به رویدادهای تنظیم شده در تقویم گوگل را در شبکه های اجتماعی پست کردند که براساس پیام های دریافتی آنها در جی میل بود. به نظر می رسد انتقال این رویدادها به تقویم گوگل از روز پنج شنبه (یکم دی ماه) شروع شده و تا دیروز (چهارم دی ماه) ادامه داشته است.

طبق نوشته وب سایت «۹to۵Google» کاربران می توانند با خاموش کردن قابلیت یکپارچه سازی سرویس های گوگل این باگ را متوقف کنند. برای این منظور آنها باید در جی میل به Google Calendar و بعد به Setting و سپس به Events مراجعه کنند تا این قابلیت را متوقف کنند.

البته قابلیت یکپارچه سازی تقویم جی میل در حوزه گزینش رویدادها و فعالیت های رزرو شده عملکرد خوبی داشته است. اما تیم تقویم گوگل معتقد است کاربران باید به طور جداگانه این چالش را گزارش کنند. این خبر خوبی است هرچند به دلیل ماهیت مشکل مذکور احتمالاً کارشناسان باید Google Workspace را به طور دقیق بررسی کنند و دلیل آن را بیابد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2022-12-26 11:46

افزودن دیدگاه جدید