کد مطلب: 

274987
اختصاص یک روز مکالمه رایگان به مشترکان جهت دلجویی از ارسال پیامک اشتباهی زلزله
در پی ارسال اشتباه پیامک هشدار بلایای طبیعی از سوی همراه اول، مدیرکل ارتباطات این اپراتور اعلام کرد که مقرر شد جهت دلجویی از مشترکان، یک روز مکالمه رایگان به عنوان هدیه اختصاص یابد که زمان آن از طریق پیامک اعلام خواهد شد.
اختصاص یک روز مکالمه رایگان به مشترکان جهت دلجویی از ارسال پیامک اشتباهی زلزله

به گزارش سیتنا، حامد حکاکان، مدیرکل ارتباطات همراه اول در گفت‌وگو با شبکه خبر، گفت: در پی هشدار وضعیت زرد و نارنجی روزهای گذشته توسط سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال وقوع آبگرفتگی و سیل در برخی از استان ها، مرکز تحقیق و توسعه تلفن همراه، سرویس هشدار سریع برای اطلاع رسانی بلایای طبیعی را راه اندازی نمود که تفاوت عمده این سامانه با پیامک معمولی سرعت و اولویت هشدار می باشد که می تواند باعث کاهش آسیب های جانی و مالی هموطنان عزیزمان از بلایای طبیعی گردد.

وی ادامه داد: در روز جاری کارشناسان مرکز تحقیق و توسعه تلفن همراه قصد ارزیابی صحت عملکرد سامانه مذکور از طریق ارسال هشدار برای تعدادی از اعضای تیم در محدوده جغرافیای خاص را داشتند که متاسفانه بدلیل خطای انسانی هشدار مذکور برای قریب به دو درصد از هموطنان عزیزمان نیز ارسال شده است.

حکاکان گفت: مقرر شد جهت دلجویی از مشترکان، یک روز مکالمه رایگان به عنوان هدیه اختصاص یابد که زمان آن از طریق پیامک اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 2.3 (18 رای)
سیتنا 1
2022-12-07 15:14

افزودن دیدگاه جدید