کد مطلب: 

274883
بروز مشکل در عرضه آیفون ۱۴ به دلیل قرنطینه و اعتراضات در چین
به‌ دلیل برقراری قرنطینه کرونا و اعتراض‌ها در سراسر چین، خریدن آیفون ۱۴ پرو و پرومکس با مشکل مواجه شد و اپل هشدار داد مشتریان باید بیش از حد معمول منتظر آیفون ۱۴ پرو بمانند.
 آیفون ۱۴

به گزارش سیتنا به نقل از ایندیپندنت فارسی، طبق هشدار گزارش جدیدی، بر اساس گزارش مینگ-چی کو، تحلیلگر معتبر اپل، این شرکت قرار است شمار گوشی‌هایی را که قرار بود بفرستد ۲۰ درصد کاهش دهد.

این گزارش جدید حتی از گزارش‌های موجود نیز که تاکنون موجب نگرانی از میزان موجودی این گوشی جدید شده بود، بدتر است. این شرکت ممکن است ۱۵ تا ۲۰ میلیون گوشی نسبت به تعداد مورد انتظار کم بیاورد- بر خلاف گزارش‌های قبلی مبنی بر اینکه اپل شش میلیون واحد کم دارد.

همین حالا هم معلوم شده است خریدن آیفون ۱۴ پرو و پرومکس دشوار است و انتظار می‌رود این کمبود موجودی تا بعد از کریسمس نیز ادامه یابد.

این گزارش جدید نشان می‌دهد این موضوع می‌تواند حتی مدت بیشتری ادامه پیدا کند، حتی اگر این کمبودها رفع شود.

اپل در حالی دچار این مشکلات شده است که علت آن‌ها برقراری قرنطینه سراسری کرونایی و سپس اعتراض به این محدودیت‌ها در چین است.

مشکلات اولیه وقتی شروع شد که قوانین سختگیرانه قرنطینه در سراسر چین اعمال شد و بر کارخانه‌ تحت مدیریت فاکس‌کان (Foxconn) شرکت تامین‌کننده اپل اثر گذاشت. اپل سپس هشدار داد مشتریان باید بیش از حد معمول منتظر آیفون ۱۴ پرو بمانند.

پس از سر بر آوردن اعتراض‌ها به برقراری قرنطینه سراسری در سرتاسر چین مشکلات تازه پدیدار شده است.

اپل در مورد این کمبود اظهار نظری نکرده اما گفته درگیر اعتراض‌های در حال وقوع است.

اپل در بیانیه هفته پیش خود اعلام کرد: «اعضای تیم اپل در فاکس‌کان، کارخانه تامین محصولاتمان در ژنگژو، در میدان حضور دارند. داریم شرایط را بررسی می‌کنیم و با فاکس‌کان همکاری نزدیک داریم تا از رسیدگی به دغدغه‌های کارکنانش مطمئن شویم.»

این گزارش جدید نشان می‌دهد ممکن است مشکلات در موجودی گوشی‌ها باعث شود بسیاری از مردم به جای آنکه تا سال آینده صبر کنند تا موجودی بیشتر شود، خیلی ساده تصمیم به نخریدن آیفون بگیرند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 5
2022-12-05 09:16

افزودن دیدگاه جدید