کد مطلب: 

274726
فیروزآبادی: برای مقابله با اخبار جعلی، محتوا به صورت منطقه‌ای با راهبری ملی تولید شود
رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور گفت: باید برای مقابله با اخبار جعلی و روایت‌های دروغ علیه کشور، نسبت به هدایت تیم‌های تولید محتوا به صورت منطقه‌ای با راهبری ملی اقدام شود.
سید ابوالحسن فیروزآبادی

به گزارش سیتنا، مرکز ملی فضای مجازی با استانداری سمنان تفاهم نامه همکاری در حوزه مدیریت و توسعه فضای مجازی در استان ها امضا کرد.

دکتر سید ابوالحسن فیروزآبادی در مراسم امضای این تفاهم نامه گفت: باید برای مقابله با اخبار جعلی و روایت های دروغ علیه کشور، نسبت به هدایت تیم های تولید محتوا به صورت منطقه ای با راهبری ملی اقدام شود.

رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور افزود: در فضای مجازی که از خصایص آن اجتماعی و شبکه ای بودن است، ارایه روایت اول با تصویرسازی مبتنی بر نخبگی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که باید بتوانیم با تشکیل شوراهای فضای مجازی در استان های سراسر کشور، در این حوزه اقدام کنیم.

در ادامه این مراسم، مهندس سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان با اشاره به این که این استان در حوزه اقتصاد دیجیتال در رتبه دوم قرار دارد، گفت: در استان سمنان برای ترسیم مسیر و رفع موانع برای فعالان این حوزه و پاسخگویی مسئولان و مدیران مرتبط همایشی برگزار شده و همچنین به لحاظ ایجاد زیرساخت مناسب در این استان در دولت بودجه مناسبی در نظر گرفته شده است.

گفتنی است؛ مرکز ملی فضای مجازی کشور در راستای همسو سازی دستگاه ها و نهادهای استان های کشور با مصوبات و تصمیمات شورای عالی فضای مجازی و تعیین اولویت های اجرایی مرتبط با فضای مجازی در هر استان نسبت به امضای دومین تفاهم نامه همکاری و مشارکت با استانداری های کشور اقدام کرده است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 5
2022-11-29 11:31

دیدگاه‌ها

تصویر Anonymous
تنها مقابله بااخبارهای جعلی بالابردن سطح سواد , آموزش نحوه صحیح ازاین فضا , آموزش نحوه تشخیص هست ک بنده‌هم ب این سه تا معتقدم
ارسال شده توسط Anonymous در 08 آذر 01 - 11:46

افزودن دیدگاه جدید