کد مطلب: 

272232
رونمایی از ایرپاد پرو۲ ؛ پیشرفته‌ترین هدفون‌ بی‌سیم اپل
اپل نسخه جدیدی از ایرپاد پرو را به همراه طیف وسیعی از ارتقاهای جدید به بازار عرضه کرد که پیش‌سفارش آن از ۹ سپتامبر (۱۸ شهریور) آغاز شده و این ایرپاد از روز ۲۳ سپتامبر (اول مهر) در دسترس همگان قرار خواهد گرفت.
رونمایی از ایرپاد پرو۲ ؛ پیشرفته‌ترین هدفون‌ بی‌سیم اپل

به گزارش سیتنا به نقل از منابع اینترنتی، به گفته اپل، این هدفون‌های جدید ایرپاد پرو به دلیل داشتن طیف وسیعی از ویژگی‌ها مانند یک پردازنده جدید، «پیشرفته‌ترین تا امروز»‌ به شمار می‌روند.

 اپل می‌گوید این ویژگی بهتر شدن کیفیت صدا، دو برابر شدن قابلیت کاهش صداهای محیط و بهبود صدای سه‌بعدی را فراهم می‌کند.

اگر کاربران نخواهند تمام صداهای محیط را حذف کنند، این هدفون می‌تواند از حالت «شفافیت تطبیقی» جدیدش استفاده کند. با این کار، میزان صداهای بلند مانند کارهای ساختمانی تنظیم می‌شود، اما فرد می‌تواند صداهای مهم مانند صدای دیگران یا وسایل نقلیه را بشنود.

اپل همچنین به پایه‌های هدفون‌ها کنترل لمسی اضافه کرده است که برای مثال، می‌توان از آن‌ها برای افزایش صدا استفاده کرد.

به گفته اپل، عمر باتری آن‌ها نیز نسبت به نسخه موجود بیشتر است و تا شش ساعت کار می‌کند- که نسبت به نسخه قبلی ۳۳ درصد بهبود یافته است.

قاب شارژ هدفون‌ها نیز بهبود یافته است. حالا می‌توان قاب را با استفاده از اپلیکیشن «فاند مای» (Find My) پیدا کرد و بلندگویی دارد که می‌توان از آن برای یافتن قاب و همچنین اطلاع از شروع یا اتمام شارژ استفاده کرد. اپل گفته این قاب با شارژر اپل‌واچ نیز شارژ می‌شود.

به گفته اپل، امکان بازیافت ایرپاد جدید نیز با بردن یا ارسال آن‌ به فروشگاه برای افراد فراهم است. از آثار منفی زیست‌محیطی ایرپاد انتقادهای شدیدی شده است زیرا از بین رفتن باتری‌های کوچک ایرپاد در نهایت آن را بلااستفاده می‌کند و برای تعویض (باتری‌ها) هم راهی وجود ندارد.

قیمت ایرپاد پرو جدید ۲۹۹ دلار است و پیش‌سفارش آن از ۹ سپتامبر (۱۸ شهریور) امکان‌پذیر شده است و به گفته اپل، این ایرپاد از روز ۲۳ سپتامبر (اول مهر) در دسترس همگان قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2022-09-10 13:06

افزودن دیدگاه جدید