کد مطلب: 

271408
پیروزی اولیه ایلان ماسک در مقابله با توئیتر
قاضی دادگاهی در آمریکا به توئیتر دستور داد تا هر چه سریعتر اسناد مربوط به نحوه محاسبه حساب‌های کاربری جعلی این شبکه اجتماعی را در اختیار ایلان ماسک قرار دهد.
ایلان ماسک

به گزارش سیتنا، شرکت توئیتر باید اسنادی را از یکی از مدیران سابق توییتر به ایلان ماسک ارائه دهد که به گفته وی و بر اساس حکم دادگاه در روز دوشنبه، یک چهره کلیدی در محاسبه میزان حساب های جعلی در این پلتفرم بوده است.

حساب‌های ربات و هرزنامه در توییتر به یک موضوع اصلی در مبارزه حقوقی بین ایلان ماسک و توئیتر مبدل شده است. ماسک مدیر اجرایی تسلا خرید 44 میلیارد دلاری این شبکه اجتماعی را به این موضوع گره زده است.

بر اساس دستور کاتلین مک کورمیک رئیس دادگاه دلاویر، به توئیتر دستور داده شد تا اسنادی را از کیوان بیک‌پور، مدیر کل سابق محصولات مصرفی این شرکت، جمع آوری، بررسی و ارائه کند.

توییتر و وکلای ماسک، ثروتمندترین فرد جهان، بلافاصله به درخواست ها برای اظهار نظر در این مورد پاسخ ندادند. بیک‌پور که پس از موافقت توئیتر در ماه آوریل برای خریده شدن توسط ایلان ماسک، این شرکت را ترک کرد، در پرونده‌های دادگاه ماسک به عنوان یکی از مدیرانی توصیف شده که بیشترین مشارکت را برای تعیین میزان حساب‌های هرزنامه داشته است.

در عین حال دادگاه درخواست ماسک برای دسترسی به 21 نفر دیگر که به اطلاعات مرتبط مشابهی دسترسی داشته‌اند را رد کرده است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
کاربر
2022-08-16 09:18

افزودن دیدگاه جدید