کد مطلب: 

271130
زارع‌پور: نیازهای کشور را باید مبتنی بر دانش و فناوری بومی برطرف کنیم
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: امروز شاهد هستیم که در بخش‌های مختلف کشور از صنایع نفت و گاز گرفته تا حوزه ارتباطات، کارهای خوبی در وزارت دفاع انجام شده است، امیدوارم که این حرکت ادامه داشته باشد تا بتوانیم نیازهای کشور را مبتنی بر دانش و فناوری بومی برطرف کنیم.
عیسی زارع‌پور

به گزارش سیتنا، عیسی زارع‌پور در بازدید از نمایشگاه توانمندی های دانش بنیان وزارت دفاع گفت: امروز توفیق داشتیم از این نمایشگاه که ظرفیت‌های دانش بنیان وزارت دفاع را به نمایش گذاشته بازدید کنیم. مایه افتخار است که دوستان ما در وزارت دفاع با تلاش، مجاهدت و کار شبانه روزی توانسته اند نیاز بخش دفاعی کشور را به تجهیزات و تولیدات خارجی برطرف و همه این‌ها را بومی سازی کنند.

وزیر ارتباطات تصریح کرد: من بارها گفتم اگر شرایط برای جوانان فراهم باشد می‌توانند محصولات باکیفیت و در حد رقابت با نمونه های خارجی را تولید و نیاز کشور را برطرف کنند.

وی افزود: محصولاتی که امروز در این نمایشگاه عرضه شده به چندین کشور دنیا صادر می‌شود. این اتفاق می‌تواند در همه حوزه ها نیز رخ دهد. ان شالله در گام دوم انقلاب اسلامی ما شاهد رشد و بالندگی ایران اسلامی در حوزه صادرات محصولات هایتک و با دانش و فناوری بالا باشیم.

زارع پور خاطرنشان کرد: بسیاری از محصولاتی که در این نمایشگاه ارائه شده به سفارش اپراتورهای مخابراتی و وزارت ارتباطات تهیه شده بود و بخش هایی نیز جدید بود که بنده تاکید کردم دوستان در تعاملات آتی این ظرفیت ها را مد نظر قرار دهند.

وزیر ارتباطات گفت: در حوزه محصولاتی که نیاز وزارت ارتباطات هست نیز با وزارت دفاع و مجموعه شرکت های دانش بنیان زیرمجموعه وزارت دفاع اعلام آمادگی می‌کنیم تا انشالله بتوانیم محصولات دیگری که از خارج از کشور تامین می‌شود را بومی سازی کنیم.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
کاربر
2022-08-06 13:55

افزودن دیدگاه جدید