کد مطلب: 

271086
تلفن ثابت‌تان فعلا وصل نمی‌شود، برای انتقال تماس‌ها اقدام کنید!
به دنبال اختلال اخیر شبکه‌های ارتباطی کشور در پی آتش سوزی در حوضچه های ارتباطی منطقه ۸ مخابرات تهران، حال که ظاهرا ترمیم کابل‌های مسی و اتصال مجدد تلفن های ثابت زمانبر است، شرکت مخابرات منطقه تهران با انتشار اطلاعیه‌ای به مالکانی که تلفن های ثابت‌شان قطع شده اعلام کرده است که سرویس انتقال مکالمه از تلفن‌های ثابت قطع شده به تلفن همراه را به صورت رایگان برایشان فعال می‌کند.
تلفن ثابت‌تان فعلا وصل نمی‌شود، برای انتقال مکالمات اقدام کنید!

به گزارش سیتنا، در بخشی از اطلاعیه‌ی مخابرات منطقه تهران، امده است: د رپی بروز حادثه در یکی از حوضچه های مخابراتی و قطع و ایجاد اختلال در ارتباط تلفن ثابت یا اینترنت این دسته از مشترکین، همکاران بخش های فنی مخابرات بطور شبانه روزی و با تمام امکانات مشغول کار هستند تا در کمترین زمان ممکن. آسیب های وارده به شبکه کابل ارتباطی را برطرف کرده و ارتباطات پایدار شهروندان تهرانی در حوزه تلفن و اینترنت برقرار شود.

در ادامه آمده است: آن دسته از مشتریان مخابرات تهران که تلفن ثابت آنان در روزهای اخیر به این علت قطع شده، در صورت تمایل می توانند شماره تلفن ثابت قطع شده خود را از طریق تلفن همراه مالک آن خط تلفن، به سر شماره ۰۲۱۲۰۲۱ پیامک‌ یا با شماره ۲۰۲۱ واحد ارتباط مردمی مخابرات منطقه تهران تماس حاصل نمایند، تا در اولین فرصت و پس از بررسی های لازم، در خصوص انتقال مکالمه خط ثابت به همراه آنان از طریق بخش فنی مخابرات منطقه تهران اقدام شود و هزینه های انتقال مکالمه به تلفن همراه مشترکین در این مدت رایگان خواهد بود.

پیگیری خبرنگار سیتنا حاکی است ترمیم فیبرنوری‌های آسیب دیده در حوضچه های ارتباطی منطقه ۸ مخابرات تهران انجام و ارتباطات فیبر برقرار شده است و تلاش پرسنل شرکت مخابرات ایران برای ترمیم کابل‌های مسی که اندکی زمانبر است و چندین روز به طول می‌انجامد ادامه دارد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2022-08-04 15:48

افزودن دیدگاه جدید