کد مطلب: 

268896
وزارت صمت: سامانه فروش یکپارچه خودرو بدون هیچ‌گونه اختلالی، فعال است
مرکز ارتباطات وزارت صمت اعلام کرد: بر خلاف اخبار منتشر شده در برخی رسانه‌‌ها، سامانه یکپارچه تخصیص خودرو بدون هیچ‌گونه اختلالی، فعال است و روند ثبت‌نام در سامانه بدون وقفه ادامه دارد.
سامانه یکپارچه تخصیص خودرو

به گزارش سیتنا، وزارت صنعت، معدن و تجارت پیرامون اختلال در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو در برخی رسانه ها، اطلاعیه ای منتشر کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

برخلاف برخی جریان‌های رسانه‌ای منفی که باهدف تخریب سیاست ایجاد شفافیت در عرضه خودرو صورت گرفته است؛ سامانه یکپارچه تخصیص خودرو مطابق با زمان‌بندی اعلام‌شده از روز یکشنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۲ به نشانی sale.iranecar.com کار خود را آغاز کرده است و از ساعت 9 صبح روز سه‌شنبه 27 اردیبهشت‌ماه ، امکان ثبت‌نام در این سامانه فراهم‌شده است.

گفتنی است بر اساس برنامه تحولی وزارت صمت در حوزه خودرو، خودروسازان موظف شده‌اند که تمامی محصولات خودروهای سواری خود را در این سامانه یکپارچه عرضه کنند و هیچ‌گونه استثنایی برای تخصیص خودرو به مشتریان خارج از این سامانه، وجود نخواهد داشت.

همچنین با در نظر گرفتن مهلت یک هفته‌ای ثبت‌نام بدون مؤثر بودن تقدم و تأخر زمان ثبت‌نام در شانس برنده شدن، شرایط آرامی برای متقاضیان خرید خودرو فراهم‌شده است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
کاربر
2022-05-19 11:12

افزودن دیدگاه جدید