کد مطلب: 

268887

سلطانی: شرکت مخابرات در راه تحول است

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، گفت: مخابرات در راه تحول است و پیش بینی می شود در سال ۱۴۰۱ عملکرد بهتری داشته باشد.
مجید سلطانی

به گزارش سیتنا، در نشست هم اندیشی و تقدیر از فعالان عرصه ارتباطات و تببین اهداف و رویکردهای جدید شرکت مخابرات که در مشهد مقدس با حضور مدیران ارشد شرکت مخابرات، اعضای هیات مدیره و مدیران مناطق برگزارشد، مهندس سلطانی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با تشریح اهداف و رویکرد جدید شرکت در سال جاری گفت: همه مناطق این اهداف را سرلوحه فعالیت ها قرار داده و با دقت و برنامه ریزی موثر در تحقق آن کوشا باشند.

سلطانی، افزود: مخابرات در راه تحول است و پیش بینی می شود در سال ۱۴۰۱ عملکرد بهتری داشته باشد.

وی رشد درآمد و سودآوری، توسعه بازار و جریان های درآمدی، ارتقای بهره وری منابع و مدیریت هزینه ها، هم افزایی حداکثری ثابت و همراه ، بهبود تجربه دیجیتال و یکپارچه مشتری ، توسعه مشارکت ها و سرمایه گذاری در توسعه بازار و جریان های درآمدی اکوسیستم *TMT،را از جمله اهداف برنامه در سال جاری اعلام کرد و افزود: تعامل موثر با نهادهای حاکمیتی در جهت موثرسازی قوانین و مصوبات بر کسب و کار ، بهینه سازی مدیریت نقدینگی و تخصیص هوشمند منابع توسعه، به روزرسانی و یکپارچه سازی زیرساخت و سامانه های فناوری اطلاعات برای بهبود تجربه را نیز از دیگر اهداف در برنامه برشمرد.

مهندس سلطانی همچنین با تاکید بر ارتقای رضایت شغلی و اشتیاق سازمانی ارتقای فرهنگ و شایستگی های سازمانی از طریق جذب و توسعه توانمندی افزود: دیجیتال مشتری و کارکنان ، بهینه سازی مدل عملیاتی، ماموریت و فرآیندهای کلیدی، توسعه، به روزرسانی و نوسازی یکپارچه و هوشمند زیرساخت های شبکه IP-A از اهداف راهبردی در سال جاری است که باید به آن توجه کرد.

وی با تاکید بر ضرورت نوآوری در شرکت دو کارکرد اساسی مدیریت را بازاریابی و نوآوری دانست و افزود: برای توسعه کسب و کار دو مولفه بازار و محصول ضروری است.

که با بهبود پاسخگویی و تجربه مشتری و نوآوری در فرایندهای عملیاتی ، شناسایی به موقع و درست نیاز مشتریان نوآوری در سبد محصولات و خدمات می توان به آن دست یافت.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه برا ی ایجاد فرصت ها در شرکت به مشتریان به اتصال مطمئن و پایدار با پهنای باند وسیعتر و رقابت تامین کنندگان صنعت مخابرات برای همکاری با شرکت مخابرات نیاز است، اظهار داشت: عزم دولت برای توسعه شبکه ملی اطلاعات یکی دیگر از شرایط در این زمینه است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 3
2022-05-19 10:22

افزودن دیدگاه جدید