کد مطلب: 

268744
آمادگی کامل شرکت مخابرات برای اجرای طرح‌های مخابراتی در کشور سوریه
مدیرعامل شرکت مخابرات بر لزوم اتخاذ تصمیماتی مبتنی بر انواع مدل‌های همکاری دو جانبه تاکید کرد و از آمادگی کامل این شرکت برای اجرای طرح‌های مخابراتی در کشور سوریه توسط شرکت شسکام خبر داد.
مهندس مجید سلطانی

به گزارش سیتنا، نشست مشترک میان مدیران ارشد شرکت مخابرات ایران و سوریه ، با هدف توسعه ارتباطات ، تعاملات دوسویه و بهره گیری از تجارب یکدیگر، شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه سال جاری در تهران برگزار شد.

این نشست که با حضور مدیران ارشد دو طرف برگزار شد، مهندس مجید سلطانی با اعلام آمادگی کامل شرکت مخابرات ایران برای اجرای طرح های مخابراتی در کشور سوریه توسط شرکت شسکام، بر لزوم اتخاذ تصمیماتی مبتنی بر انواع مدل های همکاری دو جانبه تاکید و توانمندی ها و ظرفیت های شرکت مخابرات ایران به عنوان بزرگترین اپراتور کشور جمهوری اسلامی ایران را تشریح و تبیین کرد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه در دنیای امروز، ارتباطات نقش تعیین کننده‌ ای در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ایفا می‌کند.به شرکت مخابرات ایران به عنوان بهترین و برترین ابزار برای این تبادل اشاره کرد و گفت : کشورهایی که از فناوری های جدید و نوآوری برای کسب جایگاه بازار بهره می گیرند، اکنون در حال ایجاد زیرساخت های دیجیتال قوی تر و نیروی کار سازگارتر با دنیای دیجیتال هستند.

در این نشست بحث و بررسی پیرامون روش ها و راهکارهای اجرایی و عملیاتی برای بهره گیری از تجارب شرکت مخابرات ایران بویژه شرکت شسکام در انجام مطالعات بازار، طراحی، راه اندازی و نگهداری و توسعه سرویس های نوین مخابراتی از جمله FTTH در کشور سوریه صورت گرفت.

همچنین مهندس ملک جعفریان رییس هیئت مدیره شرکت شسکام نیز در این مراسم با بیان اینکه در حال حاضر شرکت شسکام با بهره گیری از بیش از ۱۵ هزار نیروی متخصص در سراسر کشور، مسئولیت توسعه و نگهداری شبکه گسترده مخابرات کشور را بر عهده دارد، از تولید تجهیزات دانش بنیان با برند شرکت شسکام و استفاده از این تجهیزات در حوزه نصب و راه اندازی سرویس های مختلف مخابراتی از جمله FTTH خبر داد وگفت : از مجموع ۲۰۰ هزار کیلومتر فیبر نوری موجود در شبکه مخابراتی، ۲۰ هزار کیلومتر آن را سهم مخابرات استان تهران است.

در این نشست مهندس" منهل جنیدی " مدیرعامل سازمان تنظیم مقررات کشور سوریه با بیان اینکه هدف گذاری های لازم برای تقویت خدمات مخابراتی در این کشور به انجام رسیده است، از پیشنهادهای ارایه شده توسط شرکت مخابرات ایران برای انتقال تجارب و تعاملات دوسویه استقبال کرد و خواستار توسعه و تحکیم هرچه بیشتر روابط میان شرکت مخابرات ایران با مجموعه وزارت مخابرات کشور سوریه شد.

پرسش و پاسخ و تبادل نظر برای آگاهی و کسب اطلاع از ظرفیت ها، توانمندی ها و نحوه تعاملات، از دیگر بخش های این نشست بود که میان هیئت اعزامی از کشور سوریه و مدیران ارشد شرکت مخابرات ایران به انجام رسید.

در این نشست مهندس "باسل اسعد "عضو هیئت مدیره شرکت مخابرات سوریه، مهندس" منهل جنیدی "، مدیرعامل سازمان تنظیم مقررات و مهندس" غسان سابا" مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره اپراتور سوم سوریه (وفاسل) از کشور سوریه و همچین مهندس سلطانی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، معاونان مدیرعامل، مهندس ملک جعفریان مدیر مخابرات منطقه تهران و رییس هیئت مدیره شرکت شسکام، مهندس بیدخام مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس بهشتی مدیر پروژه های برون مرزی و مهندس چنگایی مدیرعامل شرکت شسکام حضور داشتند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
کاربر
2022-05-15 08:51

افزودن دیدگاه جدید