کد مطلب: 

268483
اپل ملزم به پرداخت خسارت ۱۵ دلاری به دارندگان گوشی آیفون 4S شد
در پی شکایت کاربران گوشی آیفون 4S به‌ دلیل کند شدن عملکرد گوشی‌ آنها بعد از نصب آپدیت iOS 9، دادگاه اپل را ملزم به پرداخت خسارت به دارندگان این گوشی کرده است و این شرکت باید به هر نفر ۱۵ دلار بپردازد.
آیفون 4S

به گزارش سیتنا، یک باور عمومی در بین کاربران آیفون وجود دارد و آن اینکه گوشی‌ آنها بعد از دریافت جدیدترین آپدیت iOS کند خواهد شد.

ظاهراً این باور در مورد آیفون 4S واقعاً صادق بوده است و‌ کاربران این گوشی شش سال پیش به‌خاطر کند شدن گوشی‌ خود بعد از دریافت آپدیت iOS 9 از اپل شکایت کردند.

دادگاه اپل را ملزم به پرداخت خسارت به دارندگان این گوشی کرده است و این شرکت باید به هر نفر ۱۵ دلار بپردازد. دارندگان آیفون 4S در شکایت خود اظهار کرده‌ بودند که عملکرد گوشی‌شان بعد از نصب آپدیت مذکور کند شده و دیگر مثل سابق کار نمی‌کند. اپل حالا در مجموع باید ۲۰ میلیون دلار بابت این خسارت بپردازد. البته این پرداخت خسارت تنها محدود به کاربران چند ایالت آمریکا خواهد بود و کاربران ایرانی از آن بی‌نصیب خواهند ماند.

اپل در زمان عرضه آپدیت iOS 9 گفته بود به این نرم‌افزار سرعت اسکرول کردن و اجرای انیمیشن‌ها را بهبود خواهد بخشید و عملکرد کلی دستگاه را ارتقا خواهد داد. اما ظاهراً در مورد آیفون 4S همه چیز خوب پیش نرفته و مشکلات متعددی برای آن ایجاد شده است.

در حال حاضر، کاربران فعلی آیفون 4S برای جایگزینی گوشی خود می‌تواند سراغ‌های مدل‌های جدیدتری مانند آیفون ۱۲ مینی با قیمت ۴۰۰ دلار بروند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
کاربر
2022-05-07 09:40

افزودن دیدگاه جدید