کد مطلب: 

267160

تحقق برنامه‌های شرکت مخابرات در سال ۱۴۰۱ با تامین اعتبار منابع توسعه

رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران، گفت: سال ۱۴۰۰ سال سختی برای شرکت مخابرات ایران بود و امیدوارم با تامین اعتبار صورت گرفته به استراتژی توسعه فناوری شرکت در سال ۱۴۰۱ برسیم.
تحقق برنامه‌های شرکت مخابرات در سال ۱۴۰۱ با تامین اعتبار منابع توسعه

به گزارش سیتنا به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، دکتر محمودزاده رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران که در جلسه پایانی سال ۱۴۰۰ با حضور رئیس و اعضای هیات مدیره و معاونان و مدیران ستاد و مناطق در سرار کشور به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد سخن می گفت ، ضمن بیان این مطالب افزود: درآمد شرکت مخابرات ایران تکافوی نیازهای توسعه ای آن را نمی دهد باید با تامین منابع واصلاح درآمد و هزینه ها تحولی در این شرکت بوجودآوریم.

وی با اشاره به اینکه با برنامه ریزی دقیق می توان خدمات مخابراتی و ارتباطی باسرعت و حجم بالا و ارزان تر در اختیار مردم قرار داد گفت : تحقق ارایه خدمات مخابرات می تواند با سرمایه گذاری موثری برای بهینه سازی شبکه مخابراتی کشورصورت گیرد. همچنین با اصلاح تعرفه ها ، هزینه های موجود شرکت مخابرات ایران پوشش داده خواهد شد و شرکت به سمت توسعه ای پایدار حرکت خواهد کرد.

دکتر محمود زاده با تاکید بر توسعه بیشتر درشرکت مخابرات ایران اظهار داشت: با توجه به تامین منابع، تمامی مناطق مخابراتی در اجرای برنامه های تحولی شرکت فعال تر شوند.

رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران با اشاره به وجود مشکلات و مسایل در شرکت مخابرات ایران بر تلاش و هم افزایی بیشتر تاکید کرد و گفت: از تمامی مدیران و کارکنان مجموعه مخابرات تشکر می کنم و امیدوارم سالی پر بار برای مجموعه شرکت مخابرات ایران در سراسر کشور باشد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 3
2022-03-17 09:50

افزودن دیدگاه جدید