کدخبر :266780 پرینت
15 اسفند 1400 - 10:31

سامانه سوت زنی راه‌اندازی شد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با راه‌اندازی سامانه سوت زنی، تخلفات و گزارش‌های فساد را در شرکت‌ها و صندوق‌های زیر مجموعه‌های این وزارتخانه پیگیری می‌کنیم و با ایجاد شفافیت و بستر امن گزارش، منافذ فساد بسته می‌شود.

متن خبر

به گزارش سیتنا، حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آئین رونمایی از سامانه سوت‌زنی اظهار کرد: این سامانه بر روی سایت اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وجود دارد و گزارشگران فساد می‌توانند گزارش‌های خود را ثبت کنند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تأکید کرد: نظارت همگانی از امروز آغاز شده است.

وی افزود: افرادی که درگیر فساد هستند آگاه باشند که از هم اکنون هزاران چشم آنها را دنبال می‌کند.

عبدالملکی با بیان اینکه صدها گزارش از این طریق جمع آوری شده است، گفت: پرونده‌ها در سیر مراحل تکمیل قرار گرفته و در صورت نهایی شدن به قوه قضاییه ارسال می‌شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: گلوگاه‌های فساد که تا به امروز شناسایی شده را سعی کردیم به محض شناسایی به لحاظ حقوقی با بخشنامه آنها را کور کنیم تا بعد از آن اگر کسی کار را انجام داد متخلف شناخته شود. 

وی اضافه کرد: گزارش‌هایی داریم که میلیارد ها تومان برخی از شرکت‌ها، عیدی به افرادی خارج از مجموعه اهداء می شد.

عبدالملکی افزود: این فرآیندها و اقدمات از منظر ما فساد و خیانت در امانت است.

وی ابراز امیدواری کرد: با راه‌اندازی سامانه سوت زنی کارآیی و سودآوری در شرکت‌های اقتصادی زیر مجموعه وزارتخانه افزایش می‌یابد که نفع نهایی آن به مردم می رسد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از رسانه‌ها درخواست کرد: موضوع آماده‌بودن سامانه سوت زنی را به اطلاع عموم مردم برسانند.

عبدالملکی تأکید کرد: وزارت مردم چهار کلان پروژه را برای زندگی مردم پیگیری می‌کند که شامل کار، آتیه، اموال و رفاه مردم است.

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.