کد مطلب: 

265290
اولین لنز چشمی هوشمند اختراع شد
لنزهای تماسی الکترونیکی برای انواع کاربردها طراحی شده و می‌تواند راه ساده‌ای برای ورود به دنیای متاورس باشد. کنترل تنظیم و تقویت دید از طریق اتصال به تلفن همراه از اولین قابلیت‌های این فناوری می‌باشد.
لنز

به گزارش سیتنا، در جریان نمایشگاه دیجیتال CES 2022، شرکت InWith از اولین لنز تماسی الکترونیکی دنیا رونمایی کرد که به کاربران اجازه می دهد از دنیای واقعی وارد واقعیت توسعه شوند. 

شرکت فن آوری InWith در حوزه چشم پزشکی و سیستم های مکانیکی میکروالکترونیک فعالیت می‌کند. به گفته این شرکت، لنزهای تماسی الکترونیکی برای انواع کاربردها طراحی شده و می تواند راه ساده‌ای برای ورود به دنیای متاورس باشد.

کنترل تنظیم و تقویت دید از طریق اتصال به تلفن همراه از اولین قابلیت های این فناوری می باشد. این شرکت مدعی شد این فناوری به توسعه دهندگان این امکان را می دهند که برنامه کاربردی تراشه نمایش بینایی را در لنزهای تماسی هیدروژل که میلیون ها نفر روزانه استفاده می کنند، قرار دهند.

مدیر عامل این شرکت گفت: لنز تماسی هوشمند جدید می تواند اطلاعاتی را در زمان واقعی از چیزهای مختلف در مورد دنیای اطراف شما ارائه دهد. مواردی مانند محدودیت سرعت در جاده را ببینید. در کدام مسیر هستید؟ خروجی بعدی کجاست و فاصله ما تا مقصد چند کیلومتر است؟ این لنزها به افرادی که پیری چشم دارند کمک می کند با تنظیم کردن آن در زمان واقعی نیاز آنها به عینک مطالعه را از بین ببرد.

InWith تنها شرکتی است که قابلیت ادغام مدارهای یکپارچه با مواد مدرن و نرم لنزهای تماسی را به نمایش گذاشته است. این شرکت در حال دستیابی به اخذ تاییده سازمان غذا و دارو از آمریکا می باشد و امیدوار است که در سال جاری لنزهای تماسی پیشرفته در بازار عرضه شود. البته هنوز تاریخ دقیق آن اعلام نشده است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 5
2022-01-15 10:22

افزودن دیدگاه جدید