کد مطلب: 

264814

انتصاب «شریف‌خانی» به عنوان نماینده سهام دولت در هیئت مدیره شرکت مخابرات

با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، «محمد شریف‌خانی» به عنوان نماینده سهام دولت در هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران منصوب شد.
محمد شریف‌خانی

به گزارش سیتنا، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تقدیر و تشکر از مهندس راسخ، طی حکمی دکتر محمد شریف خانی را به سمت «نماینده سهام دولت در هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران» منصوب کرد.

برنامه‌ریزی و سیاستگذاری برای همراهی شرکت مخابرات ایران با وزارتخانه برای توسعه شبکه ملی اطلاعات و دستیابی به اهداف طرح کلان و معماری شبکه ملی اطلاعات، توسعه ارتقاء دسترسی پهن باند ثابت با تاکید بر توسعه فیبرنوری، توسعه و تکمیل شبکه انتقال درون استانی و درون شهری مخابرات ایران، افزایش انضباط مالی و اداری در شرکت مخابرات ایران و برنامه ریزی برای افزایش بهره وری و مدیریت هزینه ها و بهبود معیشت و تکریم کارکنان و بازنشستگان شرکت مخابرات ایران از اهم انتظارت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از محمد شریف خانی است که در حکم انتصاب وی آمده است.

محمد شریف خانی دارای مدرک دکتری مهندسی برق از دانشگاه واترلو کانادا است و هم اکنون با مرتبه علمی دانشیار، عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف است. وی بیش از 15 سال سابقه فعالیت اجرایی- پژوهشی را در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در کارنامه خود دارد. «معاون فضای مجازی سازمان صدا و سیما»، «ریاست مرکز فضای مجازی سازمان صداوسیما»، «مدیر دفاتر و مراکز فناوری دانشگاه صنعتی شریف»، «مدیرعامل و عضو هیات مدیره در شرکت های مختلف حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات» بخشی از سوابق اجرایی شریف خانی است. انتشار بیش از 40 مقاله در معتبرترین مجلات و کنفرانس های بین المللی و ملی و ثبت چند اختراع در حوزه ی برق و الکترونیک بخشی از سوابق علمی، تحقیقاتی وی است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 4 (3 رای)
سیتنا 3
2021-12-29 15:34

افزودن دیدگاه جدید