کد مطلب: 

262820
پست واندا نارا پس از انصرافش برای جدایی از مائورو ایکاردی
واندا نارا به صورت رسمی از انصرافش برای جدایی از مائورو ایکاردی خبر داد.
پست واندا نارا پس از انصرافش برای جدایی از مائورو ایکاردی

به گزارش سرویس وبگردی سیتنا، در هفته های اخیر ماجرای خیانت مائورو ایکاردی بازیکن آرژانتینی پاری سن ژرمن به واندا نارا مجری و ایجنت معروف به تیتر اول بسیاری از رسانه های محلی تبدیل شده بود. واندا با انتشار استوری های متعدد خبر از جدایی از مائورو داد و همه منتظر جدایی زوج جنجالی و حاشیه ساز بودند.

در حالی که این دو برگه های طلاق را هم امضا کرده بودند اما ظاهرا نامه خداحافظی مائورو باعث منصرف شدن واندا از طلاق شده است.

واندا نارا در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

عکس هایی که در این ماه‌های اخیر آپلود کردم نشان می دهند که ما چقدر رابطه خوبی با یکدیگر داشتیم و خوشحال بودیم. من از اتفاقی که افتاد خیلی ضربه خوردم و بعد از آن هر روز از مائورو درخواست طلاق می‌کردم. او زمانی که فهمید دیگر هیچ راه برگشتی وجود ندارد به من گفت که دیگر نمی تواند به این شکل ادامه بدهد و اگر جدایی تنها راه پایان دادن به تمام این دردهاست، پس باید جدا شویم. ما پیش یک وکیل رفتیم و در طول دو روز مائورو تمام شرط ها را پذیرفت و ما برگه های طلاق را امضا کردیم. روز بعد او به من نامه‌ای نوشت که قبل از این هرگز کسی برایم ننوشته بود. او در نامه نوشت :من به تو همه چیز دادم و تو همه چیز داری. امیدوارم که خوشحال باشی چون خوشحالی تو مرا خوشحال می‌کند". آن جا من متوجه یک چیز شدم؛ اینکه اگر همه چیز هم داشته باشم اما با مائورو نباشم انگار هیچ چیز ندارم. مطمئنم که این اتفاق بدی که در حال گذر از آن هستیم رابطه ما را به عنوان یک زوج محکم می کند. مهم ترین چیز این است که هر دوی ما آزادانه تصمیم گرفتیم که به داستان زندگی مشترک 8 ساله‌مان پایان بدهیم اما از آن جا که روحمان از شدت گریه‌ های مان خسته شد، آزادانه تصمیم گرفتیم که دوباره پیش هم برگردیم. مائورو دوستت دارم».

پست واندا نارا پس از انصرافش برای جدایی از مائورو ایکاردی

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 4
2021-10-27 19:49

افزودن دیدگاه جدید