کد مطلب: 

262775
پست شاعر فوتبال برای مسی
رونالدینیو، اسطوره فوتبال برزیل تصویری از خود در کنار لیونل مسی در اینستاگرام قرار داده است.
پست شاعر فوتبال برای مسی

به گزارش سرویس وبگردی سیتنا، اواخر دوران درخشش رونالدینیو در ترکیب بارسلونا همزمان با ظهور فوق ستاره ای به نام لیونل مسی در ترکیب این تیم شد و در واقع بعد از جدایی ستاره برزیلی در سال 2008 بود که مسی تبدیل به مرد همه کاره ترکیب بلوگرانا و در ادامه بهترین گلزن تاریخ این باشگاه شد. اما رونالدینیو و لیونل مسی همیشه در این سال ها رابطه بسیار خوبی با یکدیگر داشته و از هم به نیکی یاد کرده اند.

اما چند روز و در جریان برگزاری دیدار دو تیم پاری سن ژرمن و لایپزیش در لیگ قهرمانان بود که رونالدینیو و لیونل مسی یکدیگر را ملاقات کردند. ستاره برزیلی که برای تماشای این دیدار راهی فرانسه شده، با لیونل مسی قبل از شروع بازی خوش و بش کرد و تصاویر این ملاقات کوتاه به شدت مورد توجه هواداران فوتبال در سراسر دنیا گرفت.

رونالدینیو از سوی باشگاه فرانسوی قبل از شروع بازی این تیم مقابل لایپزیش مورد تجلیل قرار گرفت و بعد از تشویق شدید حاضران در استادیوم، برای خوش و بش با لیونل مسی به داخل زمین هم رفت. حالا رونالدینیو عکسی از خودش در کنار ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن و در رختکن این تیم منتشر کرده تا بار دیگر نشان دهد چه رابطه صمیمانه ای با لیونل مسی دارد.

پست شاعر فوتبال برای مسی

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2021-10-26 22:33

افزودن دیدگاه جدید