کد مطلب: 

262626
پست بابک نوری پس از آزادی بازیگر مشهور از زندان
رامین پرچمی بازیگر سریال "در پناه تو" در سال‌های اخیر در زندان به سر می‌برد و در آنجا تئاتر اجرا می‌کرد. اخیرا بابک نوری از آزاد شدن او از زندان خبر داده است.
پست بابک نوری پس از آزادی بازیگر مشهور از زندان

به گزارش سرویس وبگردی سیتنا، بابک نوری بازیگر و کارگردان ایرانی در خصوص وضعیت رامین پرچمی، بازیگر سینما و تلویزیون پستی منتشر کرد.

بابک نوری، بازیگر و کارگردان ایرانی در اینستاگرام خود نوشت: "اینه آقای عشق را می شناسید؟ ایشون یه هنرمنده؛ بله یه روزی بازیگر بود روزنامه نگار بود فیلمساز بود ولی سالها  نبود کسی سراغش رو هم نگرفت، من که از دهه هفتاد می شناسمش. از همون سالهای دانشگاه رفیق شدیم خوب میدونم که از اون مهربون های روزگاره که روزگار باهاش بد کرد، از روز هایی می‌شناسمش که"در پناه تو" نبود ولی همیشه در پناه خدا بوده و هنوزم هست. 

اون یکی از دغدغه های اصلی این سالهای من بوده. حالا که در کنارم نشسته همچون برادر پیگیرشم تا دوباره جون بگیره. پس آقای کارگردان آقا و خانم تهیه کننده و رفقا الان وقتشه که کنارش باشیم، یا علی

اطلاع رسانی حضورش با شما، اخبار رفاقت ها با من.

رفقا اون هیچ موقع از نبودمون "اعتراض" نکرده پس او را جزو "اخراجی ها" ندونید و تا زمانی که تلاش می‌کنیم تا براش یه "ضیافت" بگیریم یه "تلفن" بهش بزنید و بهش بگید که "پس از باران" در "مهمانی مامان" در کنارش خواهید بود."

پست بابک نوری پس از آزادی بازیگر مشهور از زندان

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 4
2021-10-21 22:17

افزودن دیدگاه جدید