کد مطلب: 

262452
نمایشگاه جیتکس دبی بازگشایی شد
نمایشگاه جیتکس دبی به عنوان بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا از امروز ۲۵ مهرماه سال جاری با حضور بیش از ۴۸۰۰ شرکت از ۱۰۰ کشور، ۷۰۰ استارت آپ و ۴۵۰ مدیر برتر آغاز بکار کرد و تا ۲۹ مهرماه ۱۴۰۰ در مرکز تجارت جهانی دبی میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.
نمایشگاه جیتکس دبی بازگشایی شد

به گزارش سیتنا، کیوسک امارات در گزارشی پیرامون نمایشگاه جیتکس دبی، نوشت: این نمایشگاه که بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه فناوری اطلاعات در منطقه خاورمیانه است، هر ساله در فصل پاییز برگزار می‌شود و متخصصان این حوزه را دور هم جمع می‌کند.

نمایشگاه جیتکس دبی به عنوان بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا با حضور بیش از ۴۸۰۰ شرکت از ۱۰۰ کشور، ۷۰۰ استارت آپ و ۴۵۰ مدیر برتر از تاریخ ۲۵ لغایت ۲۹ مهرماه در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه فرصت استثنائی برای آشنایی با جدیدترین فناوری‌ها، ایجاد ارتباط با تولیدکنندگان مطرح دنیا و جذب سرمایه بین‌المللی را برای استارت‌آپ‌ها فراهم خواهد کرد.

"هوش مصنوعی"، "فناوری‌های مدیریت و بهره‌وری از  Big Data"، "راهکارهای مرتبط با فضای ابری"، " شبکه و امنیت سایبری"، "فناوری‌های مرتبط با بلاکچین" و "فین تک، راهکارهای مالی و ..." از بخش‌های اصلی نمایشگاه جیتکس است.

سال گذشته این کنفرانس علیرغم پاندمی کرونا برگزار شد و تاکسی های پرنده، ربات راه رونده روی سیاره ها و یک اندروید انسانی به نام آدران در آن نمایش داده شد.

سالانه علاوه بر تمامی اختراعات قابل توجه، رهبران فکری، وزرای دولت ها و فوق ستاره های فناوری از سراسر جهان در چندین کنفرانس های نمایشگاه شرکت می‌کنند.

انتظار می رود این آخرین نشانه مثبت بهبودی باشد چراکه امارات قرار است به میزبانی رویداد های سطح جهانی بازگردد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 1
2021-10-17 14:33

افزودن دیدگاه جدید