کد مطلب: 

262273
امکان صدور اینترنتی معافیت تحصیلی دانشجویان داخل کشور میسر شد
رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی، گفت: در راستای هوشمندسازی خدمات سازمان و کاهش مراجعات حضوری مشمولان ،با تلاش های صورت گرفته امکان صدوراینترنتی معافیت تحصیلی دانشجویان داخل کشور فراهم شده است.
معافیت تحصیلی

به گزارش سیتنا، سردار تقی مهری با تاکید بر اینکه شرط اصلی بهره مندی از معافیت تحصیلی ،نداشتن غیبت سربازی است، گفت:کلیه پذیرفته شدگان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور ،می توانندپس از دریافت کدسخا از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) و با ورود به پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی  www.vazifeh.police.ir  و انتخاب درگاه خدمات الکترونیک برای ثبت درخواست معافیت تحصیلی خود اقدام کنند.

سردار مهری گفت: برای راهنمایی بیشترمشمولان در فرآیند صدور اینترنتی معافیت تحصیلی ،موشن گرافی این موضوع در پایگاه اطلاع رسانی سازمان وکانال های آن بارگذاری و قابل بهره برداری است.

بنابر اعلام سایت پلیس، وی با بیان اینکه سربازان حین خدمت در صورت قبولی در مقطع تحصیلی کارشناسی و بالاتر از خدمت ترخیص می شوند ،افزود: کارکنان وظیفه نیز می توانند به صورت اینترنتی نسبت به ثبت درخواست خود اقدام و پس از تایید مجوز ثبت نام توسط دانشگاه ، نسبت به طی مراحل ترخیص از خدمت از طریق معاونت های وظیفه عمومی سراسر کشوراقدام کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 3
2021-10-13 09:15

افزودن دیدگاه جدید