کد مطلب: 

258165
ربیعی: آیت الله رئیسی نقشی در فیلترینگ تلگرام نداشت
سخنگوی دولت گفت: متاسفانه در مورد فیلترینگ تلگرام دقت لازم صورت نگرفته و در زمان ریاست جناب آقای رئیسی نبوده است. به محض اطلاع از این عدم دقت، در نامه‌ای اصلاحیه لازم به گیرندگان ارسال شد.
ربیعی: آیت الله رئیسی نقشی در فیلترینگ تلگرام نداشت

به گزارش سیتنا، علی ربیعی، سخنگوی دولت در مورد ابلاغ یک دستورالعمل به استانداران و اعضای دولت که در آن به اشتباه بحث فیلترینگ به آیت الله رئیسی منتسب شده، گفت: متاسفانه روندهای تبلیغاتی در انتخابات ریاست جمهوری به نحوی سامان گرفته است که اغلب نامزدهای محترم برای اثبات خود، حمله و نفی دولت را در پیش گرفته اند، به نحوی که تمام عملکرد ۸ ساله دولت را منفی انگاری می نمایند.
 
وی ادامه دارد: از سویی سازمان صدا و سیما نیز فرصت مناسب را برای پاسخگویی به اتهامات و تخریبهای مطرح شده علیه دولت فراهم نساخت. بنابراین شورای اطلاع رسانی دولت ناچار شد تا مجموعه مواردی را که علیه دولت در رقابتهای انتخاباتی و مناظره ها مطرح شد، در یک مجموعه قطور، جمع آوری کرده و برای بهره برداری دستگاه ها ارسال نماید.
 
سخنگوی دولت گفت: اما در مورد موضوع سوال شما، متاسفانه در مورد فیلترینگ تلگرام دقت لازم صورت نگرفته و در زمان ریاست جناب آقای رئیسی نبوده است. به محض اطلاع از این عدم دقت، در نامه ای اصلاحیه لازم به گیرندگان ارسال شد.
 
وی تصریح کرد: لازم می دانم تاکید کنم تنها دستورِ کار دولت در زمینه انتخابات؛ صرفا حفظ امنیت، برگزاری سالم انتخابات و حفظ سلامت در شرایط کرونا و دعوت از مردم برای مشارکت بیشتر می باشد.
 
ربیعی تاکید کرد: بنای ما این است که هیچ گونه مواجهه تبلیغی و سلبی علیه هیچ کاندیدایی صورت نگیرد و صرفا به اتهامات وارده به دولت پاسخ داده شود. ضمنا از نظر شخصی نیز به دور از اخلاق و انصاف می دانم که از امکانات دولت در جهت تبلیغ یا تخریب و بی احترامی علیه کسی استفاده شود.

انتهای پیام
 

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 4 (2 رای)
سیتنا 3
2021-06-14 15:22

افزودن دیدگاه جدید