کد مطلب: 

256280
با روشن شدن چراغ قرمز کرونایی از خدمات آنلاین بانکی بیشتر بهره ببرید
با سامانه ها و خدمات الکترونیک بانک ملی ایران، هم در زمان پس انداز کنید و هم در روزهای کرونایی تردد و رفت و آمدهای خود را به حداقل برسانید.
با روشن شدن چراغ قرمز کرونایی از خدمات آنلاین بانکی بیشتر بهره ببرید

به گزارش سیتنا، روابط عمومی بانک ملی ایران، اعلام کرد: با روشن شدن چراغ قرمز در مراکز استان ها و اغلب شهرهای کشور و همچنین اعمال قرنطینه در این شهرها، کاهش ترددهای غیرضروری و پرهیز از حضور در اماکن پر ازدحام، حداقل کار ممکن برای حفاظت و رعایت ایمنی در این شرایط است.

بانکداری الکترونیک که طی سال های گذشته از ظرفیت ها و پتانسیل های خوبی نیز برخودار شده، می تواند یک راهکار مناسب برای انجام امور روزمره ای باشد که فرد را پیش از آن به شعب بانک ها می کشاند.

اکنون با این خدمات بر بستر اینترنت و به راحتی حتی با گوشی تلفن همراه می توان پول جا به جا کرد، استعلام چک گرفت، قبض پرداخت کرد، شارژ اینترنت خرید و بسیاری از امور دیگر روزمره را سر و سامان داد.

سامانه بام، اپلیکیشن ایوا، اپلیکیشن بله، اپلیکیشن 60، دستگاه های خودگردان و... می توانند بسیاری از خدمات شعبه را به مشتری ارایه دهند. همچنین با مراجعه به سایت بانک ملی ایران بخش خدمات الکترونیک می توانید از خدمات متنوع دیگر این بانک آگاه شوید.

با روشن شدن چراغ قرمز کرونایی از خدمات آنلاین بانکی بیشتر بهره ببرید

باجه آنلاین (اولین و تنها سامانه مشاوره آنلاین بانکی‌ در کشور) نیز هم‌اکنون در پیام‌رسان بانکی بله، اپلیکیشن ایوا، سامانه بام و اپلیکیشن 60 در دسترس هم‌وطنان عزیز است و مشتریان گرانقدر می توانند در صورت تمایل سؤالات بانکی خود را مطرح و از کارمندان بانک پاسخ های تخصصی و حرفه‌ای دریافت کنند.

همچنین مرکز ارتباط مردمی بانک ملی ایران با شماره تماس 64140-021 پاسخگوی مشتریان عزیز است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (2 رای)
سیتنا 1
2021-04-14 01:24

افزودن دیدگاه جدید