کد مطلب: 

253351
امور حراست و حفاظت در شرکت مخابرات ایران تقویت شود
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: در شرایط کنونی که همواره با تهدیدات از سوی دشمنان مواجه هستیم، حراست و حفاظت در شرکت باید تقویت شود.
امور حراست و حفاظت در شرکت مخابرات ایران تقویت شود

به گزارش سیتنا، مهندس سلطانی، که در آیین تکریم و معارفه رییس جدید دفتر مرکزی حراست شرکت سخن می گفت، با بیان این مطلب افزود: آموزش و ارتقاء آگاهی در برابر مخاطرات باید در بین تمامی مدیران و کارکنان جاری باشد تا بتوانیم همواره به طور شایسته از تمامیت شرکت مخابرات ایران صیانت کنیم.

مهندس سلطانی "تقویت امور حراست و حفاظت" را به عنوان هدف اصلی این حوزه برشمرد و خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی که همواره با تهدیدات از سوی دشمنان مواجه هستیم، حراست و حفاظت در شرکت باید تقویت شود.

وی صیانت از تمامیت شرکت را به دو بخش بیرونی و درونی تقسیم کرد و اظهار داشت: حراست از امنیت شبکه مخابراتی کشور در بخش بیرونی و صیانت از نیروی انسانی در مقابل تعرضات و تهدیدات نیز به عنوان بخش درونی شرکت باید همواره مورد توجه واقع و حتی بیشتر از گذشته به آن پرداخته شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، فرهنگ سازی را لازمه پیاده سازی تفکر مطلوب در بخش حراست از کیان شرکت دانست و بیان کرد: با فرهنگ سازی مناسب و همکاری مطلوب بین بخشی، باید تفکر حراست و حفاظت در بدنه شرکت نهادینه شود.

مهندس سلطانی در پایان این مراسم، آقای حمید افشار را به عنوان رییس جدید دفتر مرکزی حراست شرکت مخابرات ایران معرفی و از تلاش های ارزنده آقای میثم یدی آزمایی، رییس پیشین این حوزه تقدیر کرد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 3
2021-01-10 09:21

افزودن دیدگاه جدید