کدخبر :252115 پرینت
18 آذر 1399 - 22:44

پیام تقدیر مجید صدری مدیرعامل سابق شرکت مخابرات ایران

سیدمجید صدری که با واگذاری مسوولیت مدیرعاملی شرکت مخابرات ایران به نمایندگی از دولت به عضویت هیات مدیره‌ی این شرکت درآمد، پیام تقدیری منتشر کرد.

متن خبر

به گزارش خبرنگار سیتنا، مهندس سیدمجید صدری که با واگذاری مسوولیت مدیرعاملی شرکت مخابرات ایران به نمایندگی از دولت به عضویت هیات مدیره‌ی این شرکت درآمد، پیام تقدیری که نسخه‌ای از آن در اختیار سیتنا قرار گرفته به شرح ذیل منتشر کرد:

به نام خداوند مهربان

سه سالِ گذشته را با تمام فراز و نشیب‌ها و سختی و آسانی‌ها در کسوت مدیریت عامل شرکت مخابرات ایران در کنار شما بودم و امروز سکان این مسئولیت خطیر به دست فرزند دیگری از این خاک سپرده شد.

خداوند منان را شاکرم که بر من منت نهاد تا بخشی از عمر خود را در جمع شما همکاران و دوستان گرامی باشم که توانستیم با تمام سختی‌ها و چالش‌ها تغییرات خوبی را با همراهی شما عزیزان رقم بزنیم.

بی‌شک بیش از همه قدردان «جناب  مهندس آذری جهرمی» وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات هستم که به من اعتماد کرده و در این مدت این مسئولیت خطیر را به من سپردند و همچنین از همراهی هیئت مدیره محترم شرکت مخابرات ایران در این سه سال کمال تشکر را دارم.

تمام تلاش من و مجموعه مدیریت ارشد شرکت، پیشبرد برنامه‌های درون و برون سازمانی به بهترین راه ممکن بود و خوشحالم در کنار شما همکاران توانمند، پرتلاش و دلسوز توانستیم به قدر وسع خود گام‌های خوبی برای ارائه خدمات مناسب به همه مشتریان و مشترکان در سراسر کشور برداریم.

قطعا در این مسیر اهدافی به سرانجام مطلوب و تعیین شده نرسید؛ اما مسلما ما از هیچ تلاشی برای دستیابی و ثمردهی به آنها فروگذار نکردیم و در مجموع کارنامه خوبی در این دوره بجای گذاشتیم.
 
خوشحالم که توانستیم قدم‌های موثری برای نیروی انسانی و بزرگ‌ترین سرمایه شرکت برداریم و همچنین از همه کسانی که به هر نحو و به هر دلیلی رضایت خاطری از ما نداشتند حلالیت می‌طلبم و امیدوارم عذر ما را در قصور ناخواسته بپذیرند. البته ناگفته‌هایی از این عملکرد سه ساله بجامانده که ان‌شاءالله در زمان مناسب خواهم گفت.

از امروز مسئولیت سنگین مدیریت عامل شرکت مخابرات ایران به دستان جناب سردار مجید سلطانی سپرده شد که صمیمانه برای ایشان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم و ان‌شاءالله در کنار هم و در هیئت‌ مدیره شرکت بتوانیم گام‌های موثرتری برای شما و مردم عزیز برداریم.

همچنان به دعای خیر شما در ادامه همکاری با شرکت مخابرات محتاجم و از خداوند متعال نعمات بی‌کران و حمایت بی‌پایانش را برای شما عزیزان آرزو دارم و همواره قدردان شما هستم.

ارادتمند شما
سیدمجید صدری

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.