کدخبر :251364 پرینت
29 آبان 1399 - 12:02

ارتباط مستمر بین شوراهای اسلامی کار و مدیریت شرکت مخابرات، ضروری است

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با تاکید بر اهمیت شوراهای اسلامی کار و تشکل‌های قانونی حوزه‌ی ارتباطات، گفت: همکاری متقابل در برنامه‌ریزی‌ها و ایجاد هماهنگی در پیشرفت امور واحدهای مختلف به منظور، برقراری رابطه مستمر بین شوراها و مدیریت شرکت، امری بسیار مهم است.

متن خبر

به گزارش سیتنا به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سیدمجید صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در نشست ویدئوکنفرانسی با مدیر منطقه کردستان و اعضای شورای اسلامی کار این منطقه که امروز چهارشنبه 28 آبان برگزار شد، مسائل مختلف مربوط به کارکنان و بازنشستگان این منطقه را مورد بحث بررسی قرارداد.

وی با اشاره به اینکه نقش شورای اسلامی کار، در مشارکت بدنه شرکت برای پیشرفت اهداف و دفاع از حقوق کارکنان با اهمیت است گفت : با همیاری و همدلی بین اعضای شورای اسلامی کار و شرکت مخابرات ایران می توان بسیاری از مسایل و مشکلات مربوطه را به حداقل رساند .

دراین جلسه ویدیوکنفرانسی که به همراه آقایان: دکتر فرقانی ، معاون توسعه سرمایه انسانی ، مهندس بیدخام مشاور مدیر عامل و مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل و ظریفی آزادمشاور مدیر عامل و مدیرکل دفتر مدیر عامل برگزار شد ، ضمن تاکید بر اهمیت نیروی انسانی به عنوان بزرگ ترین سرمایه شرکت اظهارداشت : تمام مدیران باید همیشه گوش شنوای مسائل و دغدغه های کارکنان باشند و تا جایی که ممکن است در جهت رفع مشکلات آنان بکوشند.

سیدمجید صدری باتاکید بر ضرورت رفع مشکلات کارکنان و بازنشستگان ازتشکیل کمیته ای برای بررسی مسایل امور کارکنان و بازنشستگان منطقه کردستان خبردادو گفت : از پیشنهادهای سازنده شوراهای اسلامی کار استقبال می کنیم .

وی با بیان اینکه توجه به منابع انسانی و کرامت کارکنان در اولویت شرکت است، گفت : شرکت مخابرات ایران، در راستای تحقق برنامه های شرکت و با هدف ارتقاء سطح رضایت مندی و بهبود روحیه خدمتی کارکنان گام های اساسی و ارزشمندی در این راستا برداشته است .

در این جلسه اعضای شورای اسلامی کارمنطقه کردستان نیزبا طرح مطالبی را در خصوص مشکلات و مسائل موجود در بین کارکنان و بازنشستگان منطقه کردستان ، ازتوجه ویژه مدیریت شرکت مخابرات ایران درجهت حل مسایل موجود تشکر نمودند و بر حفظ همدلی و همیاری در جهت حفظ و ارتقای برند شرکت تاکید کردند.

همچنین در این جلسه کاری دکترآزادحکمت ،مدیر منطقه کردستان با تایید نقش منابع انسانی در پیشرفت و بهره وری شرکت بر تداوم برگزاری جلسه های بررسی مسائل و چالش های منابع انسانی شرکت تاکید و از مدیر عامل واعضائ هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران برای توجه ویژه به منابع انسانی در این منطقه قدردانی کرد.

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

دیدگاه‌ها

اقدامات اقای صدری در مخابرالت قابل تقدیر است ولی باید سایر اعضای هیات مدیره هم به ایشان کمک کنند تا اقدامات به ثمر برسد

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.