کد مطلب: 

245325

مشکل واریزی‌های سایپا تا یک‌ساعت دیگر حل می‌شود

در حالی که برخی مشتریان منتخب طرح فروش فوق‌العاده گروه خودروسازی سایپا در واریز وجه دچار مشکل بودند، این خودروساز اعلام کرد که مشکل پیش آمده به دلیل فرآیند مشخص شدن سهمیه نمایندگی‌های این شرکت در محل سکونت مشتریان بوده است و تا یک ساعت آینده این مشکل رفع خواهد شد؛ ضمن اینکه مهلت ۴۸ ساعته واریز از امروز لحاظ خواهد شد.
مشکل واریزی‌های سایپا تا یک‌ساعت دیگر حل می‌شود

به گزارش سیتنا، تعدادی از مشتریانی که در طرح فروش فوق‌العاده این شرکت برنده قرعه‌کشی بودند در واریز وجه دچار مشکل شده بودند و گزینه وازیر وجه برایشان فعال نبود.

ایسنا، موضوع را از گروه سایپا پیگیری کرد و این شرکت در پاسخ به این سوال اعلام کرد که مشکل ایجاد شده به دلیل فرآیند آماده‌سازی و اختصاص فروش خودرو هر مشتری به نمایندگی‌های منطقه محل سکونت مشتریان بوده است. این فرآیند در حال اتمام است وتا حدود یک ساعت آینده این مشکل رفع و گزینه واریز وجه بر روی سایت فروش، فعال خواهد و  مشتریان برنده می‌توانند وجه خود را واریز و ثبت‌نام خودروی خود را تکمیل کنند.

ضمن اینکه با توجه به اینکه مهلت واریز وجه ۴۸ ساعت از آغاز زمان ثبت‌نام (ساعت ۱۴ روز یکشنبه) بوده است، آغاز این مهلت از امروز لحاظ خواهد شد.

همچنین شرکت از کسانی که در این قرعه‌کشی برنده شده‌اند خواست تا در ساعات پایانی اقدام به واریز وجه نکرده و از همان ساعات نخست وارد شده و وجه خود را تکمیل کنند.  

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2020-06-08 16:42

افزودن دیدگاه جدید