کد مطلب: 

243954

پست قلعه‌نویی در واکنش به حواشی این روزها

سرمربی سپاهان با انتشار پیامی از افرادی که طی چند روز اخیر او را مورد حمایت قرار دادند تشکر کرد.
پست قلعه‌نویی در واکنش به حواشی این روزها

به گزارش سرویس وبگردی سیتنا، بحث و جدل میان امیر قلعه نویی و افشین پیروانی باعث شد تعداد زیادی از پیشکسوتان استقلال و چهره‌های برجسته هنری به حمایت از سرمربی سابق استقلال و حال حاضر سپاهان بپردازند.

امیر قلعه نویی در صفحه شخصی خودش با انتشار متنی ضمن گرامی‌داشت بزرگان تاریخ باشگاه استقلال از افرادی که او را مورد حمایت قرار دادند تشکر کرد. او در این پست نوشت:

این روزها دنبال واژه‌ای می‌گردم تا محبت را معنا کنم. معرفت، مرام یا هر چیز دیگری که بود مرا به سال‌های دور برد. به روزهایی که اگر در زمین خاکی محل کسی بی مبالاتی می‌کرد و آسیبی می‌رساند تمام تیم و حتی آنها که از بیرون نگاه می‌کردند نگران بودند تا آن خشونت و زشتی عادت نشود.

باید از همه آنهایی که این روزها محبت را به من تمام کردند تشکر کنم. پیشکسوتان -حتی از تیم های رقیب- شاگردان سابقم، هنرمندان عزیز و همبازی‌ها و دوستان قدیمی و مردم عزیز که دوست داشتم فرصت بود تا یک به یک از آنها تشکر کنم اما امکان آن وجود ندارد‌.

در آخر باید بگویم بزرگترها و احترام‌شان -باوجود اختلاف سلیقه-  توپ زمین بازی ما نیست که هر وقت دل‌مان خواست به آن لگد بزنیم.

مثل همین عکس که یادم می‌‌اندازد تاریخ و افتخار در گرو گرامی دانستن بزرگترها است. 

خوابتان آرام بزرگ‌تر‌های ما

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2020-04-24 17:36

افزودن دیدگاه جدید