کد مطلب: 

238498
رونمایی از نسل نوین شبکه‌های بی‌سیم در نمایشگاه تلکام پلاس 98
از آنجا که روش‌های فعلی ارتباطات مبتنی بر باند باریک پاسخگوی بسیاری از نیازها نیست، "نسل نوین شبکه‌های بی‌سیم" در نمایشگاه تلکام پلاس رونمایی خواهد شد تا با بستری امن، ارتباطات صوتی، متنی، تصویری و داده‌ای بلادرنگ را تامین نماید.
رونمایی از نسل نوین شبکه‌های بی‌سیم در نمایشگاه تلکام پلاس 98

به گزارش سیتنا، سامانه‌ی ارتباطات بی‌سیم Top Talk محصول همکاری گروهی از متخصصان و نخبگان کشور درحوزه‌ی مخابرات، شبکه و برنامه نویسی است.

این سامانه منطبق بر آخرین استانداردهای 3GPP و فناوری پیشرفته‌ی MCPTT بوده و با رویکردی خلاقانه در طراحی، امکانات بیشتری نسبت به محصولات خارجی دارد و هزینه‌ی ایجاد و نگهداری آن نیز کمتر است.

از آنجا که روش‌های فعلی ارتباطات مبتنی بر باند باریک پاسخگوی بسیاری از نیازها نیست، این فناوری عملیاتی ارتباطی بی‌سیم با بستری امن، ارتباطات صوتی، متنی، تصویری و داده‌ای بلادرنگ را تامین می‌نماید.

بهره‌برداری از این شبکه بر بستر شبکه‌ی ملی اطلاعات و مستقل از شبکه‌ی اینترنت بین الملل امکان‌پذیر است و شبکه‌ای امن در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

قرار است، مراسم رونمایی از این سیستم توسط مقامات ارشد حوزه‌ی ارتباطالت و فناوری اطلاعات کشور در نمایشگاه تلکام پلاس انجام و این دستاورد به بازار عرضه شود.

نسل نوین شبکه‌های بی‌سیم، در سالن 38B بیستمین نمایشگاه مخابرات و راه حل‌های نواورانه از ۲۶ تا ۲۹ آذر ۱۳۹۸ به نمایش گذاشته خواهد شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2019-12-11 11:00

افزودن دیدگاه جدید