کد مطلب: 

199266
به صرفه ترین بسته ارتباطی و اینترنت پرسرعت همراه در کشور
رایتل اولین ارائه کننده اینترنت پرسرعت همراه در کشور، به منظور فراهم آوردن فرصت استفاده از خدمات نسل های نوین ارتباطی با مقرون به صرفه ترین و منحصر بفرد ترین بسته ها، طرح دانشجو را ویژه دانشجویان سراسر کشور با بسته آغازین استثنایی عرضه کرده است.
به صرفه ترین بسته ارتباطی و اینترنت پرسرعت همراه در کشور

به گزارش خبرنگار سیتنا، رایتل به منظور فراهم آوردن فرصت استفاده از خدمات نسل های نوین ارتباطی با مقرون به صرفه ترین و منحصر بفرد ترین بسته ها، طرح دانشجو را ویژه دانشجویان سراسر کشور با بسته آغازین استثنایی عرضه می کند. در این طرح کلیه دانشجویان می توانند اقدام به خرید سیم کارت اعتباری رایتل به شرح زیر نمایند.

عضویت در این طرح تنها با پرداخت 20 هزار تومان امکان پذیر است و مشترک ضمن دریافت یک عدد سیم کارت اعتباری یا دیتای هدیه، به مدت 90 روز از تمامی سرویس ها و خدمات نسل های نوین ارتباطی رایتل بهره مند می شود.

مزایای طرح دانشجو

دریافت سیم کارت اعتباری به همراه 90 روز بهره مندی از هدایای رایتل شامل:

  •     12 گیگابابت اینترنت (6 + 6 گیگابایت ساعات افت مصرف)
  •     30,000 دقیقه مکالمه درون شبکه
  •     30,000 عدد پیامک درون شبکه
  •     یک عدد سیم کارت اعتباری یا دیتای هدیه

قیمت قابل پرداخت

ارزش واقعی بسته 90 روزه ارائه شده بر مبنای تعرفه های جاری، چندین برابر هزینه پرداخت شده می باشد. لذا شما دانشجویان می توانید تنها با پرداخت 20 هزار تومان در هزینه های خود صرفه جویی نموده و از خدمات نسل های نوین ارتباطی و اینترنت پرسرعت همراه رایتل استفاده نمائید. علاوه بر این در پایان دوره یاد شده می توانید از به صرفه ترین بسته های ارتباطی در کشور بهره مند شوید.

تخفیف استثنایی رایتل برای دانشجویان

رایتل تخفیف‌های ویژه‌ای را برای دانشجویان سراسر کشور جهت خرید بسته‌های آغازین سیم‌کارت دیتا به همراه مودم در نظر گرفته است. چنانچه شما دانشجوی گرامی هنوز رایتلی نشده اید، می توانید مودم های 3G و 4G را با بسته آغازین سیم کارت دیتای رایتل و سیم‌کارت دیتا را با 100 درصد تخفیف تهیه نمایید.

باندل‌های سیم‌کارت دیتا شامل:

  •     مودم‌های 3G و 4G با همان قیمت همیشگی
  •     100% تخفیف در "بسته 90 روزه 9 گیگابایتی (به علاوه 9 گیگابایت اینترنت شبانه)"
  •     100% تخفیف در "بسته 180 روزه 42 گیگابایتی (به علاوه 42 گیگ اینترنت شبانه)"
  •     سیم‌کارت دیتا با 100% تخفیف

برای دریافت اطلاعات تکمیلی و ثبت نام در این طرح اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2017-04-12 00:37

افزودن دیدگاه جدید