کد مطلب: 

196982
هتک حرمت زن جوان در فضاى سایبرى در پی حسادت
رئیس پلیس فتا استان خراسان‌ رضوى از شناسایى و دستگیرى عامل مزاحمت‌هاى زن جوان در فضاى سایبرى توسط پلیس فتا استان خبر داد.
هتک حرمت زن جوان در فضاى سایبرى در پی حسادت

به گزارش سیتنا، سرهنگ جهانشیری اظهار کرد: با توجه به ارجاع شکوائیه‌ای از سوی مقام محترم قضایی مبنی بر هتک حرمت زن جوان در فضای سایبری، رسیدگی به موضوع به قید فوریت در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.
 
وی افزود: در این شکوائیه که از سوی زن جوان مطرح شده بود، شاکی خواستار روشن شدن هویت فردی بود که وی را عضو یکی از کانال‌های غیر اخلاقی در شبکه اجتماعی موبایل پایه نموده و با ارسال عکس وی در این کانال به منظور دوست یابی، قصد تشویش اذهان و بی‌آبرو نشان دادن شاکی را داشته است.
 
سرهنگ جهانشیری ادامه‌داد: با توجه به تحقیقات فنی به عمل آمده از سوی کارشناسان پلیس فتا، صحت گفته‌های شاکی محرز شد و عامل عضویت شاکی در این کانال غیراخلاقی نیز شناسایی شد.
 
وی با بیان اینکه متهم که خواهر شوهر شاکی از کار در آمده بود، افزود: پس از رویارویی با شواهد فنی و غیر قابل انکار جرم خود را پذیرفت و انگیزه‌اش را از کار غیراخلاقی و مجرمانه خود، حسادت به رابطه مثبت برادر و همسر وی ذکر کرد که هرچه برادرم همسری مهربان و دلسوز بود همسر من بی‌وفا و بی‌قید و بدون تعهد نسبت به رابطه زناشویی بود و دائما رفتار مثبت زن برادرم را بر سرم می‌کوبید و در زندگی مشترک  با من با دلسردی رفتار می‌کرد و با دیدن محبت بین آن دو حس حسادتم برانگیخته شد و دست به عمل‌ زشت فوق برای بدنامی همسر برادرم نمودم.
 
سرهنگ جهانشیری در ادامه این پرونده افزود: با اعتراف متهم پرونده به همراه وی جهت کسب تکلیف نهایی به دادسرا اعزام شد.
 
این مقام انتظامی در پایان به کاربران فضای سایبری یادآور شد: همانگونه که نشر اکاذیب و ایراد تهمت به افراد حقیقی و حقوقی در فضای فیزیکی جرم مى‌باشد، در فضای سایبری نیز این فعل جرم بوده و مشمول مجازات جرایم رایانه‌اى خواهد شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2017-02-25 14:13

افزودن دیدگاه جدید