کد مطلب: 

174148
سود هر سهم همراه اول ۵۴۱ تومان تعیین شد
مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار پیشنهاد تقسیم 90 درصدی سود حاصل از فعالیت های این شرکت را پیشنهاد داده بود، اما رئیس هیئت مدیره مخابرات ایران پیشنهاد کرد که ناظران مجمع پیشنهاد بالاتر از این رقم را برای جذابیت به سهامداران ارائه کنند.
سود هر سهم همراه اول ۵۴۱ تومان تعیین شد

به گزارش سیتنا، مهندس وحید صدوقی، مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار پیشنهاد تقسیم 90 درصدی سود حاصل از فعالیت های این شرکت را پیشنهاد داده بود، اما رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران پیشنهاد کرد که ناظران مجمع پیشنهاد بالاتر از این رقم را برای جذابیت به سهامداران ارائه کنند.

در نهایت سه سناریو برای اختصاص سود تعریف شد. سناریوی اول مبنی بر آن بود که 412 میلیارد تومان از رقم سود انباشت کم شود و مابقی به سهامداران اختصاص یابد. سناریوی دوم 412 میلیارد تومان کسر نشود و تمامی رقم سود انباشت بین سهامداران تقسیم گردد. سناریوی سوم نیز مبنی بر آن بود 323 میلیارد تومان از این رقم جهت 22.5 درصد مالیات ذخیره و مابقی توزیع شود که در نهایت هم همین سناریو رای آورد.

بر این اساس از کل سود پیش بینی شده 87 درصد به صاحبان سهام اختصاص خواهد یافت و رقم سود هر سهم مجموعا 541 تومان خواهد بود.

انتهای پیام
 

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2015-04-20 14:45

افزودن دیدگاه جدید