کد مطلب: 

14034

حضور 10 میلیون دانش آموز ایرانی در اینترنت

دبیر ستاد همکاریهای حوزه و آموزش و پرورش گفت: بیش از 10 میلیون دانش آموز در فضای مجازی حضور دارند.

 

به گزارش سیتنا به نقل از مرکز خبر حوزه، ˈمجتبی ملکیˈ روز یکشنبه در دیدار با آیت اللهˈحسین نوری همدانیˈ از مراجع تقلید در قم با اشاره به وجود 12 میلیون دانش آموز و یک میلیون فرهنگی در کشور افزود: به جرات می توان گفت که بیش از50 درصد از 20 میلیون مخاطب فضای مجازی، دانش آموزان هستند.

 

وی در ادامه با اشاره به این که ستاد همکاریهای حوزه و آموزش و پرورش، سال 85 تاسیس شد و از آن زمان تاکنون فعالیت های چشمگیری انجام داده است، گفت: برنامه های این ستاد در چهار محور آموزش منابع انسانی، پژوهش، برنامه ریزی و تبلیغ و تربیت پیگیری می شود.

 

ملکی، تبلیغ و تربیت را در اولویت فعالیت های ستاد همکاریها معرفی کرد و گفت: در تمام محورها فضای فراوانی برای انجام کارهای فرهنگی وجود دارد، ولی در محورهای پژوهش و منابع انسانی، مقدمات و زیرساخت های لازم موجود نیست و در زمینه علوم انسانی نیاز مبرمی به ورود حوزویان احساس می شود.

 

دبیر ستاد همکاریهای حوزه و آموزش و پرورش، به برگزاری همایش سالانه علمی با موضوع ˈتربیت اسلامی و فضای مجازی؛ چالش ها و راهکارهاˈ اشاره کرد و افزود: این همایش روزهای 17 و 18 اردیبهشت، در قم برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-04-13 19:06

افزودن دیدگاه جدید