کد مطلب: 

13500

عیدی مبین‌نت برای مشترکین جدید و تمدیدی طرح‌های 6 ماهه

شرکت ارتباطات مبین‌نت ضمن تبریک فرا رسیدن عید باستانی نوروز، سالی پر از موفقیت و آرامش را برای کلیه‌ی هم‌وطنان عزیز به‌ویژه مشترکین ارجمند وایمکس مبین‌نت آرزو می‌کند و به همه‌ی مشترکین جدید و هم‌چنین مشترکین قدیمی‌ای که طرح‌های شش ماهه، خریداری کنند، عیدی می‌دهد.

به گزارش سیتنا (CITNA.IR)، مبین‌نت به کلیه‌ی خریدارانی که از تاریخ 25 اسفند 92 تا 25 فروردین ماه 93، به مدت یک ماه، اقدام به خرید مودم‌های جیبی و رومیزی کنند و هر نوع طرحی را بر روی آن فعال نمایند، به صورت رایگان آنتی‌ویروس 2014  Bitdefender Cloud Security یک‌ساله عیدی می‌دهد.

عیدی مبین‌نت به مشترکین قدیمی مودم‌های جیبی و رومیزی که در طول این مدت، نسبت به تمدید طرح‌های شش ماهه بر روی مودم‌های خود اقدام کنند نیز تعلق خواهد گرفت.

این دسته از مشترکین برای دریافت عیدی آنتی‌ویروس 2014  Bitdefender Cloud Security می‌توانند بعد از فعال‌سازی طرح خود به وب‌سایت مبین‌نت و صفحه‌ی بیت‌دیفندر در این نشانی مراجعه کنند و با درج شناسه‌ی کاربری و شناسه‌ی پرداخت خود، نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. ظرف مدت زمان حداکثر دو هفته‌ی کاری، آنتی‌ویروس به‌طور آنلاین برای کاربر مورد نظر فعال خواهد شد. 

شرکت ارتباطات مبین‌نت ضمن آرزوی سلامتی و کامیابی، سال خوشی را برای شما مشترکین گرامی آرزو می‌کند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 3 (5 رای)
سیتنا 5
2014-03-16 05:59

افزودن دیدگاه جدید